...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

Голограма на стіні плачу

22 травня, 2019 - 15:45

Поки ми тут жахаємося другому приходу регіоналів до влади, Меркель, Макрон і Путін обговорили в режимі телеконференції проблеми «врегулювання в Східній Україні». Подробиці домовленостей не розголошуються, але сторони залишилися задоволеними. Українське питання тепер не наше, а предмет турботи Європи і США. Зеленський не матиме до нього жодного стосунку.

По-перше, він не розуміє суті нової конфігурації конфлікту, де інтереси Європи стикаються з інтересами Росії і США.

По-друге, не є самостійним політиком, а лише інструментом для реалізації короткострокових планів російсько-українського олігархічного союзу. До падіння рейтингу Зеленського (осінь цього року) жодних активних дій великої трійки на українському полі не передбачається. Ми будемо варитися у власному казані парламентських виборів.

Якщо вони відбудуться до серпня, отримаємо 50% слуг народу (читай регіоналів) у Раді, якщо пізніше, то 25%. Так вважають аналітики і політологи, які не стали в чергу до нової годівниці. Попри всю неприємність такої ситуації в ній є позитивний момент. Зеленський слабший за Януковича, оскільки не тільки світова спільнота, а й Росія не розглядають його як лідера і центр політичної сили. Тому впораємося і з цим явищем.

Людям, які проголосували за Зеленського, а це збільшений недосвідченими електорат Януковича, хочу сказати наступне. Кримінально-олігархічний тип існування України і Росії вичерпав себе давно, ще при президенті В. Ющенку. Наступні пересування ліжок у старому борделі нічого не принесли. Ні «Крим наш», ні «жити по новому», ні «президенти всі ви» не зробили і не зроблять щасливими народи двох різних держав. Справа не в гаслах, а в тій системі, де меншість насолоджується результатами обмеженості більшості. Ось у чому суть.

Вам потрібна європейська країна з такими ж правилами, як в Австрії, де всю владу витурили тільки за вольності пари чиновників із російською vip повією на Ібиці. Ось чому завсідникам фешенебельних притонів по всьому світу дуже не хочеться, щоб такі правила поширювалися на них. Вони не дурні люди, розуміють: не симпатичні обличчя і хамські манери старих лихварів не приваблюють публіку. Тому їхні фізичні тіла перебувають у закордонних готелях, а тут працюють тільки приємні голограми, одну з яких Ви вибрали президентом.

Новини партнерів