Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Наша гібридна відповідь

1 грудня, 2016 - 13:28

Останні кілька днів з цікавістю спостерігав істерику низки завсідників українських ефірів щодо військових навчань, запланованих на 1-2 грудня.

Ті ж самі персонажі, які за два роки почали кричати про здачу Криму, сіяти паніку і непритомніти від однієї тільки паперової загрози ракетного удару, прогнозуючи мало не початок відкритої, а не гібридної війни з Росією.

Хто хоче дізнатися реальну ціну цим політикам і експертам, рекомендую просто порівняти їхні запізнілі агресивні висловлювання на тему здачі Криму і панічні крики щодо наших військових навчань.

Що ж стосується таких навчань і випробувань наших ракет, то, по-перше, ми проводимо навчання на своїй суверенній території і при цьому дотримуємося всіх міжнародних угод, а по-друге, наша гібридна відповідь на гібридну російську агресію якраз і має полягати в тому , щоб вони щоранку, прокидаючись після нічних кошмарів, з жахом думали, що їм несе день прийдешній.

Україна щохвилини, як самостійно, так і за допомогою зарубіжних партнерів, повинна генерувати проблеми і виклики для РФ, пов'язані з продовженням збройної агресії проти України та окупацією Криму і Донбасу.

Наш наступ повинен розвиватися на економічному, дипломатичному, юридичному, інформаційному фронтах.

Це збереже життя наших солдатів і дозволить наблизити повернення наших територій.

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ