Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Огляд політичного моменту

31 липня, 2020 - 12:08

Як завжди наші президенти посідають перше місце в новинах. Перші і останні використовуються в образу більш ніж проміжні. Зараз до них звертається велика частина населення. Люди бояться, що одного більше не вважають, а іншого - досі. Але не хвилюйтеся, реалістична формула Кравчука '' Маємо те, що маємо '' замінить неможливу формулу Штайнмаєра. Їй не соромно виходити до народу. Як кажуть на колах правлячий бомонд: давай, ми це зробимо і все зробимо. Загалом залучення старих персоналу корисне для переїзду назад, адже це єдиний спосіб досягти економічних показників 1991 року та єдності країни на референдумі. Ой Щербицький не дожив до нашого часу...

Я б поставив пандемію на друге місце в рейтингу занепокоєння. Хоча їй не дуже байдуже, це допомагає покращити деякі види бізнесу та усунути інших. Занадто захоплюватися розведенням тут не варто. Ковід для нас, як привид комунізму, блукаючи по Європі, як ніщо, але це має пройти через Карпати, картинка буде інша ніж в Німеччині та Польщі. (Див 1918). Тому краще фільтрувати пил епохи через маски.

Звісно, Мінськ і Хабаровськ також інтригують громадськість. Всім цікаво знати, що приведе до вимагання хабаровських мешканців повернути бажаного їм губернатора, і вимагати мінських мешканців зняти небажаного президента. Обидва, звісно, черга до Москви. Більше ніде немає. Зрештою, з Брюсселя обидва міста на рівній відстані. Кремль ще не відкрив мапи. Один дебіл відправив на схід, захід 33 (кажуть навіть більше). Напруга піднімається. Особливо в структурах сил безпеки, хто такий, щоб визначити кому молот на сході, і в якій формі одягу робити на заході.

І те, що людям завжди подобається. Свята з релігійних причин. Вони веселіші за державу. Щоденний мусульманський вуду повинен бути кориснішим, ніж однорічне купання в прорубі? Особливо, коли ростуть вимоги до гігієни. Ось так думає лідер нашого православного світу. Це точно. Громадянин українського обряду повинен відпочивати не тільки в православні дні. І я вас запевняю. Як тільки Рамазан Байрам, Курбан Байрам, Пасха, Рош ха-Шана, Ханука, Великодні християни всіх обрядів стануть вихідними днями, кожен з нас знайде коріння, яке змусить його працювати.

Новини партнерів