У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український політичний і військовий діяч

Питання до пана Вальтера Штайнмайєра

12 жовтня, 2019 - 12:08

У мене питання до пана Вальтера Штайнмайєра.

Чи пам'ятає шановний пан Президент ФРН, коли відбулися перші демократичні вибори в Західній Німеччині, тобто в ФРН без НДР, після закінчення Другої світової війни в 1945 році? Коли був обраний перший парламент, який в свою чергу обрав першого канцлера ФРН Конрада Аденауера. Чи пам'ятає пан Президент, що в цих перших після війни виборах в його країні брали участь 10 дуже різних політичних партій, в тому числі і його рідна СДПН, і навіть так звані незалежні, які набрали майже півтора мільйона голосів.

Незважаючи на те, що пан Штайнмайер народився тільки через 7 років після цих перших виборів в Західній Німеччині, він як видатний європейський політик добре знає історію своєї країни і точно знає, що перші демократичні вибори в його рідній ФРН відбулися 14 серпня 1949 року. Тобто тільки через 4 роки після закінчення війни. І я впевнений, що пан Штайнмайер добре знає, чому на підготовку і проведення цих перших виборів потрібно було трохи більше 4 років.

У зв'язку з цим у мене питання до досвідченого європейського політика пана Штайнмайєра - Ви дійсно призабули, що на початку необхідно було всеосяжне припинення вогню, глибока демілітаризація, демократизація суспільного життя, а тільки потім -потім істинно демократичні вибори? Я вже не кажу про Нюрнберзький (або тепер Гаазький) трибунал.

Пане Штайнмаєр, у нас вже 6-ий рік йде війна з Росією, маскована нею під наш внутрішній конфлікт. Викличте начальника зовнішньої розвідки (Bundesnachrichtendienst) Вашої країни і вимагайте повної доповіді про війну на українському Донбасі. Думаю, пані Меркель заперечувати не буде. Пан Бруно Кааль (Dr. Bruno Kahl) очолює Вашу Зовнішню розвідку вже три роки і повинен володіти інформацією, що дійсно відбувається на сході України, де вже 6-ий рік йде реальна війна в Європі. Правда, для детальної доповіді викличте і його заступника генерал-майора Вернера Щесни (Generalmajor Werner Sczesny), який курирує в розвідці військові питання. Він вже точно знає всі потрібні Вам деталі про цю війну.

Мені важко повірити, що вони хоч якось брали участь в підготовці  вашої пропозиції пану Лаврову, яке росіяни назвали "формулою". Може керівники Зовнішньої розвідки Вашої країни, які знають реалії нашої п'ятирічної війни з Росією, підкажуть, що Вам потрібно зробити з цією Вашою "формулою".

Новини партнерів