Влада частіше переходила з рук до рук, аніж від голови до голови.
Станіслав Єжи Лєц, відомий польський афорист, сатирик, гострослов і поет

Українська влада запросила американського Президента Дж. Байдена до України

І я б хотів його тут бачити на 30-річчя нашої Незалежності!
21 січня, 2021 - 14:23

Але чомусь є великі сумніви, що він сюди цього року приїде. Бо куди він буде їхати, в яку країну? Що ми виконали з того, за що нас підтримує демократичний світ і у тому числі США?

Зараз перед очима стоїть виступ віце-президента США Дж. Байдена у Верховній раді України. Це не було ввічливе "сюсюкання". Це був жорсткий, прямий і відвертьий виступ людини, яка добре знає стан справ в Україні. І ключові акценти Байден робив на боротьбі з корупцією. Я пригадую, як при цьому він повернувся у бік ложі уряду і показав на них пальцем. Буквально і прямо! І це було тоді!

А як ми виправили ситуацію з тих пір? Що наша влада зможе розповісти Дж. Байдену? Про те, як вони придумали класну схему з створенням "ковідного" фонду і його блискавичного розпилу за один рік? Про 100% своїх прокурорів? Про призначення на ключолві посади (ні-ні, боронь, Боже, не кумів!), а лише друзів дитинства і колег по Кварталу-95? Про славні українські суди, у яких Коломойський, який програє в усіх судах за кордоном, чому чудодійним чином виграє усі підряд справи в Україні і досі є можливість, що він "відсудить" собі Приватбанк? Про пана Татарова, заради порятунку якого влада вночі може змінити процесуальну підзвітність справи та поміняти прокурорів, а тепер, як кажуть, ще й готує зміни до антикорупційцного законодавства?

Про що Зеленський може розповісти Байдену?

І чи захоче Байден слухати ту "лапшу"?

Думаю, що ні!

Максимум - прибуде на 30-у річницю Незалежності України або віце-президентка К. Харріс, або - вже наша "рідна майданівка" Нуланд (в піку Татарову!). І поставить хтось із них нашій владі чіткі маркери, за яких буде можливим зустріч з п. Байденом.

А от що чекає на Зе-владу, то це я можу сказати точно.

А чекає на неї тотальна перевірка їхніх корупційних оборудок американською владою.

Нагадаю, що ще як кандидат Дж. Байден висловився за створення спеціального підрозділу ФБР по боротьбі з корупцією у Східній Європі та на пострадянському просторі. І цей підрозділ буде знати усе про наших шахраїв!

От-тоді їм стане по-справньому гаряче!

І ми знову почуємо крики про "зовнішнє управління".

А я скажу, як ми самі не здатні побороти шахраїв і казнокрадів, то хай нами хтось і "поуправляє"! Бо комусь треба розірвати це кляте замкнене коло олігархічного банкету в Україні і дати нашому народові шанс на нормальне життя!

Пригадую жарт Дані Яневського часів нашої спільної молодості: "Коли я стану Президентом України, то у перший же день оголошу війну Сполученим Штатам. А на другий день оголошу про повну і беззастережну капітуляцію і запрошу американську окупаційну адміністирацію в Україну!".

Жарти-жартами, але виглядає, що без добрячого копняка нам під зад, щось змінити в Україні на краще просто неможливо.

І я особисто тут маю великі сподівання на Дж. Байдена.

"Байден, прийди!"

Новини партнерів