Публіка виявляє ненаситну цікавість до всього, за винятком того, що дійсно варто знати.
Оскар Уайльд, видатний ірландський англомовний поет, драматург, прозаїк, есеїст

Українська влада запросила американського Президента Дж. Байдена до України

І я б хотів його тут бачити на 30-річчя нашої Незалежності!
21 січня, 2021 - 14:23

Але чомусь є великі сумніви, що він сюди цього року приїде. Бо куди він буде їхати, в яку країну? Що ми виконали з того, за що нас підтримує демократичний світ і у тому числі США?

Зараз перед очима стоїть виступ віце-президента США Дж. Байдена у Верховній раді України. Це не було ввічливе "сюсюкання". Це був жорсткий, прямий і відвертьий виступ людини, яка добре знає стан справ в Україні. І ключові акценти Байден робив на боротьбі з корупцією. Я пригадую, як при цьому він повернувся у бік ложі уряду і показав на них пальцем. Буквально і прямо! І це було тоді!

А як ми виправили ситуацію з тих пір? Що наша влада зможе розповісти Дж. Байдену? Про те, як вони придумали класну схему з створенням "ковідного" фонду і його блискавичного розпилу за один рік? Про 100% своїх прокурорів? Про призначення на ключолві посади (ні-ні, боронь, Боже, не кумів!), а лише друзів дитинства і колег по Кварталу-95? Про славні українські суди, у яких Коломойський, який програє в усіх судах за кордоном, чому чудодійним чином виграє усі підряд справи в Україні і досі є можливість, що він "відсудить" собі Приватбанк? Про пана Татарова, заради порятунку якого влада вночі може змінити процесуальну підзвітність справи та поміняти прокурорів, а тепер, як кажуть, ще й готує зміни до антикорупційцного законодавства?

Про що Зеленський може розповісти Байдену?

І чи захоче Байден слухати ту "лапшу"?

Думаю, що ні!

Максимум - прибуде на 30-у річницю Незалежності України або віце-президентка К. Харріс, або - вже наша "рідна майданівка" Нуланд (в піку Татарову!). І поставить хтось із них нашій владі чіткі маркери, за яких буде можливим зустріч з п. Байденом.

А от що чекає на Зе-владу, то це я можу сказати точно.

А чекає на неї тотальна перевірка їхніх корупційних оборудок американською владою.

Нагадаю, що ще як кандидат Дж. Байден висловився за створення спеціального підрозділу ФБР по боротьбі з корупцією у Східній Європі та на пострадянському просторі. І цей підрозділ буде знати усе про наших шахраїв!

От-тоді їм стане по-справньому гаряче!

І ми знову почуємо крики про "зовнішнє управління".

А я скажу, як ми самі не здатні побороти шахраїв і казнокрадів, то хай нами хтось і "поуправляє"! Бо комусь треба розірвати це кляте замкнене коло олігархічного банкету в Україні і дати нашому народові шанс на нормальне життя!

Пригадую жарт Дані Яневського часів нашої спільної молодості: "Коли я стану Президентом України, то у перший же день оголошу війну Сполученим Штатам. А на другий день оголошу про повну і беззастережну капітуляцію і запрошу американську окупаційну адміністирацію в Україну!".

Жарти-жартами, але виглядає, що без добрячого копняка нам під зад, щось змінити в Україні на краще просто неможливо.

І я особисто тут маю великі сподівання на Дж. Байдена.

"Байден, прийди!"

Новини партнерів