Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Команди dream team і real team

19 квітня, 2019 - 15:36

Пост складається з двох частин: технологічної та громадянської.

Отже, технологічна

Як зробити з нічого ілюзію і видимість команди політіка. Цю технологію треба знати.

Перша стадія. Запрошуєте медійних людей або ломів (лідерів громадської думки) з більш-менш адекватною репутацією і просите у них ради. Оточуєте ними свого «лідера» і знімаєте це все на телекамеру. Загалом створюєте видимість брейн-сторма і движу.

Друга стадія. Як «метелики на вогонь» до вас починають прилітати різні медіа- та політичні-повії. Ви їм нічого не обіцяєте, але і не женете. За своєю природою ця категорія дуже старанна, тому вони починають розганяти хвилі хвали вашого «Лідера» і його світлого генія, натякаючи, що і вони причетні до його Команди.

Третя стадія. «Лідер» як би між іншим говорить в одній зі своїх промов за типом «я вам нічого не винен» і «до нас приходять різні люди в штаб і допомагають, це не означає, що вони моя команда». Однією фразою ви відсікаєте звинувачення опонентів, що у вас в команді ті самі повії і одіозні прізвища. По суті, відсікаєте їх не в реалі (вони вам ще знадобляться), а в публічній сфері.

Четверта стадія. В прикордонний день перед виборами Ви відбираєте нейтральні (наскільки це можливо) прізвища та уявляєте їх своєю командою. Нейтральні вони настільки, що деякі особливо і в успіхах ніяких професійних не були помічені. Зате у кожного купа красивих звань. Паралельно у вас давно розписані квоти для людей від спонсорів і зони їх інтересів. Все за поняттями вже домовлено. З цих людей і сформована давно real team, а не презентована dream team.

П'ята стадія. Ваш «лідер» перемагає і real team починає просувати своїх людей на ключові посади з процентного співвідношення популярні/одіозні - спочатку 3/2, далі 2/3, ну а потім 1/3. Доля презентованої на телевізорі перед виборами dream team сумна. Лише кілька найбільш наближених залишається в real team, інші йдуть зі скандалом або  тихо.

Громадянська частина поста

Прибирайте свої всепропащі настрої. Поза результати виборів. Включайте і розвивайте «критичне мислення» і професійні знання. Починайте розбиратися в технологіях, політичній і державній системах. Вчіться! Не бійтеся! І не впадайте в апатію. Критично важливо нам всім зараз, у кого є мозок, створити систему стримування і противаг - сильне громадянське суспільство. Чи не на Зеленського ставить росія. Вона ставить на апатію суспільства, зниження його бар'єру опірності і розвиток некерованого вже ніким хаосу. Поки українці борються за країну і державність - не критично важливе прізвище на посаді президента.

І єдине, що я можу зробити для своєї країни - це ще більше вчити всьому цьому всіх бажаючих. Тільки знання зможуть перемогти морок. Тільки люди зі знаннями зможуть відбудувати все з руїн.

Новини партнерів