Справжній спосіб помститися ворогові — не бути схожим на нього.
Марк Аврелій, римський імператор, належав до династії Антонінів, філософ-стоїк.

Новий бункер для Путіна

16 вересня, 2021 - 18:54
МАЛЮНОК ВІКТОРА БОГОРАДА

Європа готує невизнання Держдуми. Україна може отримати «Залізний купол». Ж. утратив штани, оголосив Москву столицею світу та знову знищив США. Гаага розслідує злочини Дутерте. А Путін знову сховався до бункеру.

Лідер Китаю Сі Цзіньпін не приїде в Душанбе на ювілейний саміт ШОС, після якого планується провести спільне засідання ШОС і ОДКБ. Участь Путіна до останнього дня планувалася, але в останню мить він заявив, що йде на ізоляцію. Одним словом, знову сховався до бункеру. А як усе могло скластися! Сі відмовив Байдену в побаченні. Причому, як стверджує преса, заявив, що США повинні спочатку змінити тон щодо Китаю, а потім вже запрошувати на перемови. Байден, щоправда, сказав, що нічого подібного не було, але все одно приємно. Адже яка могла б бути картинка: Путін і Сі в оточенні членів ШОС і ОДКБ, а за океаном ридає знехтуваний самотній Байден. На цій картинці Скабєєва з Соловйовим тиждень могли тупцювати. Але не склалося, і Путін знову вирішив сховатися від світу, оскільки світ останнім часом поводиться абияк. Міркуйте самі.

У Європарламенті заздалегідь погоджували проект доповіді, яка закликає зміцнювати військовий потенціал «для стримування Росії». Автором документу виступив екс-прем’єр Литви Андрюс Кубілюс. Ось основні тези доповіді:

— «ЄС повинен розширити санкції, щоб вони охоплювали «паспортизацію» й організацію незаконних виборів у Криму»

— «ЄС  має бути готовим не визнавати новий склад Держдуми — в тому разі, якщо парламентські вибори в Росії охарактеризують як нечесні та проведені з порушенням демократичних принципів і міжнародного права».

— «Має бути призупинене членство РФ у міжнародних організаціях».

Крім того, Проект закликає європейські інституції розробити стратегію зменшення залежності від імпорту російських корисних копалин і технологій у ядерній енергетиці. Газогін «Північний потік-2» збільшує «ризики домінування Росії», тому його «не слід вводити в експлуатацію, навіть якщо труба вже добудована».

Постійний доповідач Європарламенту в справах Росії екс-прем’єр Литви Андрюс Кубілюс повідомив, що «необхідно розмежовувати російський народ і владу, оскільки самі люди є прямими жертвами режиму президента Володимира Путіна».

У Брюсселі також називають поправки до Конституції, ухвалені минулого року, незаконними. На підставі цього Європарламент має намір засудити будь-які спроби Путіна щодо переобрання на новий президентський термін після травня 2024 року.

Одним словом, суцільна русофобія в них там, у цьому Брюсселі.

Ще більші русофоби засіли у Вашингтоні. З їхньої легкої руки Україна може отримати від США ізраїльську систему «Залізний купол». Звичайно, для захисту від Росії.

Украй неприємні для Путіна новини надходять із Гааги. В середу, 15.09.2021, судді Міжнародного кримінального суду (МКС) ухвалили рішення провести повне розслідування злочинів проти людяності, здійснених під час так званої «війни з наркотиками» на Філіппінах. Рішення ухвалено попри те, що ще 2019 року філіппінська влада відмовилася співпрацювати з МКС, оскільки в ході попереднього слідства була встановлена причетність до цих репресій президента країни Родріго Дутерте.

Предметом розслідування стало те, що філіппінська поліція вбила десятки тисяч мирних жителів під приводом боротьби з наркомафією. А головним організатором і підбурювачем убивств і наруги над людьми був президент Дутерте. Саме він у лютому 2018 року наказав солдатам урядової армії не вбивати жінок-повстанок, а стріляти по їхніх піхвах, оскільки це, на його думку, зробить жінок-протестувальниць «порожніми». З початком пандемії Дутерте закликав стріляти в порушників карантину.

У Росії вчора був останній день,  коли була дозволена передвиборна агітація. Власне, вона всі ці роки не припинялася ні на хвилину. Учора, 15.09.2021, увесь ефір програми «60 хвилин» заполонив Ж. Начальство, мабуть, злегка занепокоїлося ростом передвиборного рейтингу КПРФ, до того ж  обнародувані рекомендації «Розумного Голосування» виявилися головним чином на користь партії Зюганова. Так що комуністи можуть стати бенефіціарами протесного голосування.

Напередодні під час дебатів у лідера ЛДПР упали штани. Причому, якраз у ту мить, коли він лаяв комуністів. Штани впали, коли він вигукнув: «Путін — комуніст!». Але Ж. виявив неабияку  реакцію, зміг упіймати штани, і, ні на секунду не зупиняючись, продовжив викривати свого головного конкурента. У програмі «60 хвилин» штани Ж. поводилися цілком пристойно, на відміну від самого Ж., який розперезався більше ніж зазвичай.

Мабуть, вирішивши, що комунізм вже повалений, цього разу Ж. вирішив розправитися з Америкою, а водночас і з Україною.

«Украина хочет в НАТО, но не понимает, куда она влезает! Америка уже не знает, куда ей бежать, ее поставили на колени! Больше нет силы, которая может напугать Россию!! Один залп — и вас не будет!! Вы на грани гибели! Две бомбы — и нет Британии!! Киева не будет! Крещатика не будет! Все будет сделано ночью! Вы проснетесь, а вас нет!!».

Секунду перепочивши і переконавшись, що штани на місці, Ж. завершив свій спіч заявою, що містить географічне відкриття:

«Наши предки сделали Москву столицей мира».

Газета: 
Новини партнерів