Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Сьогодні дуже важливе національне свято

22 січня, 2020 - 15:35

Сьогодні в Україні дуже важливе національне свято, якому, нажаль, приділяється меньше уваги, ніж мало б бути, а саме - День Соборності України.

Сто один рік тому українці Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки вирішили об'єднатись з великою метою - створення єдиної незалежної соборної Української держави.

Чому я кажу, що це важливе національне свято? Воно символізує собою повернення та об'єднання українських земель. Більше ста років тому українці доказали, що це можливо. Україна постійно боролась за свою незалежність та за свою єдність, це стало мало не національною ідеєю. Дивлячись скільки сил і життів було віддано за нашу соборність і незалежність, ми маємо високо цінувати ці здобутки. Я противник будь-яких розмов про "втрату України", "втрату незалежності", "зникнення держави" та інших таких панічних гасел та розмов. Мільйони українців боролись, захищались і перемогали, щоб їх нащадки ставили під сумнів те, за що вони героїчно боролись? Що за слабкість така? Що за неповага така до самих себе? Ні в кого навіть не повинно бути сумнівів стосовно існування та незалежності нашої держави. Це має бути аксіома в голові та серці кожного українця. І це мають четко усвідомити і наші вороги - Україна є, вона незалежна, єдина, соборна, і вона такою буде й надалі. І також вони мають усвідомити, що ми будемо повертати окуповані Крим та Донбас. Так що в нас попереду нові історичні дати - День звільнення Донбасу та День звільнення Криму. Для досягнення високих успіхів, потрібно ставити високу мету, і День Соборності найкраща дата, щоб про це вчергове нагадати, що ми - гідні, амбітні, та хоробрі, ми все пам'ятаємо і повернемо своє.

Мусульмани України є невід'ємною частиною єдиної української політичної нації. Ми також стоїмо на варті наших українських національних інтересів, на варті нашої єдності, соборності та незалежності.

З Днем Соборності України, шановні українці!

 

Новини партнерів