Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

101 причина любити Україну. Микола Амосов (інфографіка. A3)

Ціна 0 грн
1

Немає в наявності

До Дня Незалежності газета «День» разом із історичним веб-проектом «Україна Incognita» запустив довгостроковий проект «101 причина любити Україну», який створить новий графічний образ України за допомогою стислої та впорядкованої мови Інтернету. Проект передбачає розробку 101-ї інфографіки — екстракту культурного надбання української історії, етнографії та антропології.

Перша інфографіка серії про Миколу Амосова побачила світ у дванадцятому глянцевому додатку до газети «День», що присвячений українцям, які змінили світ.

Кожного тижня у п'ятницю на сайті «Україна Incognita» в одній із рубрик проекту «Артефакти», «Традиції», «Місця» та «Постаті» з'являється нова інфографіка. Чимало прихильників нового електронного проекту виявили бажання використовувати наші напрацювання для навчання у шкільних класах. Сьогодні ми даємо Вам, шановні читачі, таку можливість у форматі А3!

P.S. Якісний друк та інтелектуальний контент гарантовано.

0 грн
Каталог: 
0
0
0
0