Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

«Ave. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського» та подарунковий футляр

Ціна 550 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2018
Обкладинка: 
тверда

5 липня, виповнилося 99 років від дня народження гетьманівни Олени Отт-Скоропадської, молодшої доньки Павла Скоропадського.

«День», який оголосив 2018-й Роком 100-ліття Гетьманату Скоропадського, робить подарунок читачам до цієї дати. Наприкінці травня ми згадували, що до львівського Форуму видавців плануємо поповнити Бібліотеку «Дня» книгою, присвяченою історії Української Держави Павла Скоропадського. На традиційному Дні весняному навіть пройшов благодійний аукціон, кошти від якого підуть на її видання. Тепер робимо наступний крок - оголошуємо передплату на майбутню новинку, книгу «Ave. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського».

Усі знають левів із королівського герба Великобританії. Разом із художницею Анною Гаврилюк ми продовжуємо створювати арт-знаки нової естетики, водночас повертаючи важливі українські символи. Обкладинку майбутньої книги прикрашатиме елемент малого герба Павла Скоропадського. Кольорове оформлення видання Анна описує як «поєднання мармуру, тиснення золотом і свіжої прохолодної блакиті». Це є відсилкою до вічності, істини та глибини. «Стримана велич», - характеризує оформлення книги головний редактор «Дня» Лариса Івшина.

550 грн
0
0
0
0