Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

«Ave», «Повернення в Царгород», «Мої університети»

500
Ціна 400 грн
2
Мова: 
українська

«Ave. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського»

«День», який оголосив 2018-й Роком 100-ліття Гетьманату Скоропадського, робить подарунок читачам до цієї дати. Наприкінці травня ми згадували, що до львівського Форуму видавців плануємо поповнити Бібліотеку «Дня» книгою, присвяченою історії Української Держави Павла Скоропадського. На традиційному Дні весняному навіть пройшов благодійний аукціон, кошти від якого підуть на її видання. Тепер робимо наступний крок - оголошуємо передплату на майбутню новинку, книгу «Ave. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського».

«Повернення в Царгород»

«Повернення в Царгород» — це ніби ключ від нашої суб’єктності, який показує Україну не тільки у відносинах із Заходом і Сходом, а й у контексті Півночі та Півдня. А ще нагадує: Україна — не Росія, а Росія — не Русь.

«Мої університети»

Дорогі друзі, маю приємність представити Вам ще одну, шосту, книгу з "Бібліотеки газети "День". Вона є і логічним продовженням нашої серії: "Україна Incognita", "Дві Русі", "Війни і мир, або Українці-поляки: брати/вороги, сусіди...", "День і вічність Джеймса Мейса", "Апокрифи Клари Гудзик", - і водночас переводить чимало порушених проблем у площину діалогу. І це перша, суттєва особливість цієї книги.

400 грн
0
1
0
0