Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

«ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ», «Сестра моя, Софія…», «Мої університети»

450
Ціна 350 грн
1
Мова: 
українська

«ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ»

В цій книзі ми звертаємо погляд на іноземців, як всесвітньо відомих, так і майже незнаних, на тих, хто в різні часи бачили місце й неповторність України в світі, боронили її свободу, добре ім’я, допомагали їй ідентифікувати себе, рятували життя людей. «День вдячності»-не просто книга, а початок повернення до гуманістичної, цивілізованої системи координат, отже, морального одужання. Вся наша нація мала б молитовно підносити цим людям своє «дякую». Ми назвемо вам їх імена.

 «Сестра моя, Софія…»

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

«Мої університети»

Дорогі друзі, маю приємність представити Вам ще одну, шосту, книгу з "Бібліотеки газети "День". Вона є і логічним продовженням нашої серії: "Україна Incognita", "Дві Русі", "Війни і мир, або Українці-поляки: брати/вороги, сусіди...", "День і вічність Джеймса Мейса", "Апокрифи Клари Гудзик", - і водночас переводить чимало порушених проблем у площину діалогу. І це перша, суттєва особливість цієї книги.

350 грн
0
0
0
0