Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

«ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ», закладинка та м’який, «оксамитовий» футляр

Ціна 950 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2019
Обкладинка: 
тверда
Як уже могли припустити читачі, цього року наш новий, сподіваємося, також бестселер «День вдячності» так само матиме витончені аксесуари. Це — особлива закладинка та м’який, «оксамитовий» футляр. Езоп казав, що вдячність — це ознака благородства душі, тож саме така, шляхетна естетика втілена в дизайні обкладинки та арт-супроводу до новинки «Дня» 2019 року.
 
Як розповіла художниця Анна ГАВРИЛЮК, котра вчергове майстерно втілила задум Лариси Івшиної, «відправною метафорою для обкладинки нової книги став молитовник. З тих, що оздоблювалися вручну і були дуже особливими та глибоко особистими речами».
 
«Вдячність, але без зайвого пафосу, на мою думку, є ознакою внутрішньої культури, — продовжує Анна. — Тож другою метафорою, яка вплелася у мотив, стали дві квітки — символ взаємодопомоги, рівності, вдячності за простягнуту дружню руку. Цей мотив продовжується і на чохлі з закладинкою, які стали органічним продовженням концепції та й загального підходу «Дня» до естетики — нічого випадкового, нічого зайвого. Кожна наша книга — не лише зміст, а й об’єкт для колекціонування. Тож і супровід має бути відповідним».
 
«Фіолетовий колір теж не випадковий. Це колір, що символізує в багатьох культурах мудрість та цілительство. Як на мене, зцілення в широкому сенсі цього слова — це саме те, для чого створена наша книга», — переконана художниця.
 
Уже зовсім незабаром ви зможете сам оцінити нову естетику «Дня». 
 
950 грн
1
0
0
0