Публіка виявляє ненаситну цікавість до всього, за винятком того, що дійсно варто знати.
Оскар Уайльд, видатний ірландський англомовний поет, драматург, прозаїк, есеїст

Календар на 2018 рік

Ціна 100 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2017
До свят – інтелектуальний календар!
 
Команда «Дня» пропонує поглянути на важливі дати 2018-го – через «історію в обличчях» Гетьманату Павла Скоропадського
 
Що ви знаєте про Гетьманат Павла Скоропадського? Із якими постатями він у вас асоціюється? Підозрюємо, багато в кого виникнуть труднощі з відповіддю на ці питання. Тимчасом це цілий пласт надзвичайно цікавої, драматичної і важливої для розуміння сучасності інформації не такого вже й далекого минулого – у 2018-му виповнюється сторіччя Гетьманату Павла Скоропадського (квітень – грудень 1918 року). І так само це ціла плеяда яскравих постатей, які по-різному вписані в українську історію і про які досі надто мало знає більшість українців.
 
Присвятивши наступний рік 100-річчю Гетьманату Павла Скоропадського, «День» робить наступний крок. Наш традиційний новорічний сувенір – календар на наступний рік цього разу особливий. Його назва «100-річчя Гетьманату Павла Скоропадського. Історія в обличчях». 
 
Якою людиною був сам Гетьман, якими особистостями були ті, хто складали його близьке оточення: Федір Лизогуб, В’ячеслав Липинський, Микола Василенко, Олександр Рогоза, Сергій Шелухін, Ігор Кістяківський, Борис Рогоза… Новий календар, підготовлений «Днем» до 100-річчя Гетьманату, дає можливість побачити якісні фото цих людей, ознайомитись з їхніми короткими біографіями, найважливішими висловлюваннями діячів Гетьманату. А отже, наочно уявити собі суть Часу, його драматизм, головні проблеми (актуальні й зараз) та шляхи їх вирішення, здобутки, перемоги, прорахунки й помилки Гетьманату. 
 
Автором ідеї календаря виступила головний редактор Лариса Івшина, над змістом та підбором ілюстрацій працювала відомий історик Ольга Михайлова, вишуканий дизайн «у кооперації» з Данилом Нарбутом забезпечила Анна Гаврилюк.
 
Передзамовлення на ексклюзивний подарунок можна зробити просто зараз на цій сторінці або ж замовити телефоном за номером відділу реалізації (044) 303 96 23.
 
 
 
100 грн
0
0
0
0