Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Календар на 2019 рік

Ціна 80 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2018
Кількість сторінок: 
13
Формат: 
10х14,5 см
Вага: 
100 гр.

Новий календар «Дня» – для людей з фантазією

Постійні читачі нашої газети добре знають і чекають на малюнки Анни Гаврилюк, які з’являються на шпальтах «Дня» щоп’ятниці. Дехто навіть колекціонує ці маленькі витвори мистецтва, вирізаючи їх з газети. І це не дивно – стильні роботи художниці сповнені тепла і доброти.

Тож ми продовжуємо робити ексклюзивні календарі на 2019 рік від газети «День», щоб вони цілий рік тішили ваш зір.

Календар виконаний у формі листівок, які стоять на маленькому декоративному мольберті. Оригінальний і стильний подарунок до свят колегами, рідним, друзям…і собі! Він може бути як класичним календарем, так і … незвичною формою комунікації. Наприклад, можна подарувати чи відправити поштою листівку близькій людині, позначивши на ній особливі для вас дати у тому чи іншому місяці, або таким чином запросити на побачення, родинне свято чи дружню вечірку. Або зробити собі своєрідний календар цікавих подій, щомісяця даруючи його комусь з позначеними датами і квитками в кіно, театр чи на концерт на ці дати. Ідей – сотні. А основу для їхнього цікавого втілення ми підготували.

Придбайте незвичний календар зараз на сайті «Дня» або в редакції газети. 

80 грн
0
0
0
0