Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Календар на 2020 рік

Ціна 80 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2019
Формат: 
10х14,5 см
Вага: 
100 гр.

Із «Днем» – святково!

Традиційно теплий та інноваційно-пізнавальний календар на 2020 рік – уже в редакції!

Читачі та друзі «Дня» наприкінці кожного року з нетерпінням чекають не тільки святкового номера газети, а й особливих сувенірів від нашої креативної команди. І недарма! Адже редакція просуває ідею «нової естетики» у всьому. От і на високосний 2020-й ми підготували для вас традиційно яскравий і добрий та водночас і дуже сучасний календар.

Кожен, хто його придбає, отримає насолоду не лише від незмінно витончених чудових малюнків Анни Гаврилюк, а й від їхнього «контексту». Кожен малюнок місяця присвячений певному святу чи даті, далеко не обов’язково офіційному і широковідомому, як-от Дню сусідів, Дню захисту дитинчати гренландського тюленя чи Дню Августи Ади Кінг, графині Лавлейс, який відзначають математики та програмісти... Ви не просто дізнаєтеся про існування таких цікавих і важливих днів, що справді варті бути позначеними в календарі. А ще й на додачу – зможете отримати про них повнішу інформацію, скориставшись смартфоном: на кожній сторінці є QR-код, який спрямує вас до відповідного матеріалу Анни Гаврилюк у «Дні». І як завжди – «казкова» обкладинка, де біля ялинки зібралися друзі «Дня» на чолі… цього разу з симпатичним білим пацючком, котрий є символом прийдешнього року за китайським календарем.

Корисно, красиво і пізнавально! Як і завжди – з «Днем»!

Поспішайте замовити такий чудовий аксесуар для себе або ж приємний подарунок для ваших близьких на цій сторінці або ж телефонуйте у відділ реалізації (044) 303 96 23 чи приходьте безпосередньо в редакцію: м. Київ, проспект Перемоги, 121д, каб. 4.5 (відділ реалізації).

80 грн
0
0
0
0