Час — це капітал робітника розумової праці
Оноре де Бальзак, французький письменник

«Корона або спадщина Королівства Руського»

Ціна 150 грн
4
Історія України розпочинається не 25 років тому і навіть не з 1654 року, в чому намагалась переконати нас колоніальна історіографія. Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» має на меті переосмислити витоки і саму природу української державності. Це наша спроба поставити надважливе питання – з якого етапу Україна починає своє «літочислення»? Можливо, від київського князя Святослава, який у 971 році уклав мирний договір з візантійським імператором Іоанном Цимісхієм? Або ж від Ярослава Мудрого, тисячоліття утвердження якого на престолі будемо відзначати у 2019 році? В України є своя давня спадщина. Питання тільки в тому, наскільки ми готові вступити у «права власності»
 
Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» – це звернення до минулого з позиції сучасності. Це – матеріал для творення проекту майбутнього. Це – нагода для кожного громадянина усвідомити, що його участь в житті держави не обмежується лише виборами. Наша книга в найширшому історичному контексті розкриває проблему відповідальності еліти та народу. 
 
Ваші стереотипи будуть зруйновані! Ви відчуєте свіжість і новизну нашої спільної історії. 
 
Висококласний колектив наших авторів провів колосальну роботу, щоб пролити трохи світла на її таємниці й ми будемо раді поділитися з читачами розкопаними скарбами.
 
Без сумніву, книга стане відкриттям навіть для заглиблених в історичні контексти. Не варто боятися закидів, що історію «переписують». Важливо те, що її треба «передумувати». Історія – не «теорема», яку досить один раз довести. Вона «живе» у формі постійних перетлумачень та інтерпретацій.

Використайте свій унікальний шанс! Замовляйте новинку по собівартості, оплативши її до 31 серпня.

 
Оплатіть передзамовлення, обравши один зі способів при оформленні:
1. Картками Visa, MasterCard (Platon); 
2. Отримати реквізити на e-mail для оплати у відділенні банку; 
3. Готівкою, відвідавши редакцію газети "День" (м. Київ, просп. Перемоги 121д, каб. 4.7).
* оплата передзамовлення є обов'язковою умовою для отримання книжки за акційною ціною.
 
Щоб почати оформлення натисніть кнопку "Зробити передзамовлення".
Дякуємо, за ваше замовлення!

 

150 грн
1
0
0
0