Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Маршрут №1. Випуск 22. «Ольвія»

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2014
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Ольвія... або Те, «що робить нас безсмертними»

Щомісячний глянцевий додаток «Дня» «Маршрут №1» — ваша надійна лоція. Тема чергового — двадцять другого — «Ольвія: від античності до сучасності».

Над цим номером креативна команда «Дня» працювала з особливим трепетом. Миколаївщина — практично прифронтовий сьогодні край. Багатюща на скарби та історію земля, яка також була дуже вражена радянським спадком (тут ще донедавна був «Ленін», а найбільша вулиця для прогулянок носить ім’я «Радянська»), сьогодні знаходить себе в новій іпостасі... столиці українського яхтингу.
Миколаїв — древній, сучасний і суперсучасний — на сторінках нового номера «Маршруту №1».

Ексклюзивні інтерв’ю з відомими миколаївцями: з гравцем Національної збірної України з баскетболу та французького баскетбольного клубу «Нантер» Сергієм Гладирем та секретарем Національної спілки журналістів України, директором коледжу преси та ТБ в Миколаєві Глібом Головченком — про те, чим живе місто і що пропонує гостям. А прочитавши матеріал з майстром вітрильного спорту Радіоном Лукою, ви без проблем реалізуєте омріяний романтичний вікенд на яхті.

«Я часто думаю, чи є способи переформатування просторів? Адже колись Миколаїв дуже довго був закритим військовим містом. Але після потрясінь цього року я побачила на його вулицях багато патріотичних людей, національних прапорів — і стало зрозуміло, що місту потрібно щось, щоб воно асоціювалося з високою культурою, щоб було зрозуміло, що це пульсуюча цивілізація, яка не згасла. На нашому горизонті мають виднітися образи древніх міст, городищ, курганів, а не вулиць Леніна і Жовтневої революції... Має бути й щось, що робить нас безсмертними! Усій країні не вистачає знання себе саме у такому «образі», — пише головний редактор «Дня» Лариса Івшина у своїй традиційній колонці.

Миколаїв — місто човнів і вітрильників — у Лариси Івшиної асоціюється з «відкритими амфітеатрами» і «вічною симфонічною музикою»... А у вас?

Запитуйте 22-й випуск глянцевого щомісячного додатку «Дня» «Маршрут №1» у кіосках преси або ж замовляйте в інтернет-магазині «Дня».


ВІДГУКИ ПАРТНЕРІВ ПРО «МАРШРУТ №1. ОЛЬВІЯ»

(відгуки підготувала Валерія БУТ, ЛШЖ)

Євген, pr-менеджер ресторану INK:

«Я бачу «Маршрут №1» як своєрідний преміум-сегмент.

Якщо в загальному, то дуже подобається, що журнал тематичний. Кожну тему ви розкриваєте з різних сторін – це дуже правильно, як на мене. В першу чергу звернув увагу на кулінарні рубрики. На перспективу, ми б дуже хотіли співпрацювати з вами. Завжди готові надати вам кулінарні рецепти чи поради, які перегукуватимуться з основною темою ваших наступних журналів.»

Тетяна, менеджер з реклами, культурний центр «Кінотеатр «Київ»:

«Відразу хочу сказати, що ви великі молодці. Тепер наші відвідувачі мають змогу отримувати задоволення не лише від перегляду кінострічок, але і від читання «Маршруту №1». Нам вже неодноразово відвідувачі дякували за глянець.

Ваші теми неординарні, до того ж ви якось так незвичайно до них підходите. От, почувши тему «Ольвія», – я б і не подумала про яхти. Але у журналі ця тема так доречно, і так гармонійно висвітлена. Я ще всіх статей переглянути не встигла, але це приємне заняття чекає на мене вихідними днями.

Окреме спасибі за обкладинки ваших журналів. Вони небанальні, своєрідні, витримані у вашому унікальному стилі.

Декілька глядачів цікавились про ваш додаток, мовляв, не чули про такий.

Повторюсь, ви молодці! Разом з новим отримали ваші попередні випуски і з нетерпінням чекатимемо на наступний. Натхнення вашій редакції!»

Артур Коропчук, туристична фірма «АкваВитаТур»:

«Загалом, ваш журнал нам дуже подобається. Особисто я, в першу чергу звертаю увагу саме на ті рубрики, партнерами яких ми виступаємо. Цього разу такою була рубрика «Зустріч для справжніх корабелів» і, ви знаєте, ми абсолютно не пошкодували, бо її оформлення дуже цікаве. Впевнений, що читачі звертатимуть увагу на цей матеріал. Ви безперечно гарно спрацювали. Успіхів! Будемо співпрацювати надалі.»

Ірина Сало, гастрокафе Kitchen:

«Отримали ваш журнал вперше. Враження хороші. Для нас цікаво, як ви пишете про кафе, ресторани, подаєте інформацію про різну кухню та рецепти. Тож, в цьому плані – ви нас задовольнили. Несхожа на інші рубрика «Смачна карта України», вона привертає увагу. Не можу говорити точно, які враження від журналу будуть у наших відвідувачів, адже «Маршрут №1» не схожий на інші глянцеві видання, але сподіватимемось, що всім сподобається.»

Володимир Топчій, директор Миколаївського зоопарку:

«Ну, ви й молодці! Так подати Миколаїв – клас! Коли я читав про сім чудес нашого міста, було таке відчуття, що читаю про сім чудес світу. І наше місто виросло в моїх очах ще більше.

Впевнений, ваш журнал буде цікаво прочитати і людям, які ніколи не були в Миколаєві, і самим миколаївцям. Якщо про наше місто взялося писати таке видання як «День», то це має спонукати більше цінувати наше його.»

Мамчур Юрій Валерійович:

«Маршрут №1. Ольвія», це без сумніву цікаве видання, і не лише жителів Миколаєва, а й для всіх українців. Я думаю, що люди будуть приємно здивовані і, обов’язково, захочуть відвідати наше місто, побачивши його.

Та не лише «Маршрут№1», а й всі ваші проекти є важливими! У ці дні, ми з дружиною відвідали вашу фотовиставку в Миколаєві, – враження нас переповнюють й досі. Там представлені такі щирі та справжні знімки.

Дуже вас підтримую і вдячний за вашу роботу. Якщо ви ще колись повернетесь до Миколаєва чи то з фотовиставкою, чи то з журналом або у вас будуть якісь інші ідеї, пов’язані з нашим містом, то буду дуже радий.»

Головченко Гліб Олександрович:

«Ваш глянець – це лише найкращі емоції. Дуже цікаве висвітлення Миколаєва та Миколаївщини. У журналі чітко видно свіжий та креативний погляд газети «День» на наше місто, що надзвичайно приємно.

Я думаю, що ваш «Маршрут» доведе миколаївцям, що їхня батьківщина дійсно «Маршрут №1» (!) в Україні, досі незвіданий і не пройдений ними до кінця.

Вихід цього глянцю – гарний дебют у вашій співпраці з Миколаєвом, з чим я вас вітаю. Особливо приємно чути питання «Які враження від журналу?», бо тримати зв’язок з вашими читачами – це професійно. Ви працюєте з розумінням своєї справи. Молодці! Тримаймо з вами зв’язок і надалі.»

Продовжуємо збирати відгуки. Решта буде у другій половині дня.

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0