Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Маршрут №1. Випуск 7.«МІЙ ДІМ – ФОРТЕЦЯ!»

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2013
Кількість сторінок: 
28
Формат: 
35x28x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

29 травня в Музеї бібліотеки президента Джона Ф. Кеннеді в Бостоні відбудеться урочиста церемонія вручення найпрестижнішої нагороди в галузі архітектури —Прітцкерівської премії.  Спеціальну бронзову медаль і чек на 100 тисяч доларів цього року отримає 71-річний японець Тойо Іто (ToyoIto). Прітцкерівська премія вручається з 1979 року. Її володарями в різні роки ставали Френк Гері, Оскар Німейєр, Рем Колхас, Заха Хадід. У 2012 році премія була присуджена китайцю Ван Шу. Більше про володарів архітектурного аналогу Нобелівської премії, про їх дивовижні роботи і не тільки, Ви зможете дізнатися, придбавши вже цієї п’ятниці новий випуск Маршруту №1.

Наскрізною темою сьомого номеру є «МІЙ ДІМ – ФОРТЕЦЯ!». У легкому, але нелегковажному стилі ми пропонуємо нашим читачам по-новому переосмислити свій життєвий простір.  

Облаштування особистого життєвого простору  це — ціле мистецтво, яке є ровесником перших людським поселенням на Землі. Про те ж як це правічне мистецтво трансформувала сучасність читайте ексклюзивного інтерв’ю Маршруту №1 київського архітектора, дизайнера інтер’єрів і декоратора Віри Титової.

Що у оселях послів зроблено руками їхніх господарів; секрети найнезвичайніших домашніх бібліотек; поради українських дизайнерів у яких капцях сьогодні «модно» ходити вдома; про що можуть «розповісти» помиті вікна та ще багато цікаво, і повірте, несподіваного – ви знайдете на сторінках нового Маршруту.

Команда спеціального «архітектурного бюро «Дня», яка працювало на «будівництві» випуску, благодатний будівельний матеріал для створення життєвого простору сучасного українця - переосмислені традиції, природність, екологічність, розумні технології та душа його господарів. А ще...

«Дім, у першу чергу, має бути домом свободи, власної людської творчості, індивідуальною фортецею, сила якої - не в паркані. Фортецею і водночас індивідуальним посланням», —пише у свої авторській колонці «головний архітектор» сьомого Маршруту №1 та головний редактор «Дня» Лариса Івшина.

Новий номер «Маршрут № 1» запитуйте в кіосках преси з 29 березня. Або ж отримуйте кур’єрською доставкою прямо до своєї «Фортеці», зробивши попереднє замовлення за телефон 044-303-96-20.


Відгуки партнерів «Дня»

Дмитро Стеценко,  менеджер з реклами, компанія Exclusive Group:

Дорога редакція газети «День», скажемо більше, - наші друзі, весь колектив нашої компанії радий тому, що колись розпочалася наша співпраця і тепер ми маємо таких чудових партнерів.

Останній випуск глянцевого додатку вразив нас своєю кольоровою насиченістю, гарним кольоровим поєднанням. Дуже приємно, що ви завжди радитеся з нами щодо підбору рекламних макетів, їх розміщення, поєднанням з редакційними матеріалами. Ми завжди в курсі підготовки номеру, що у вас нового, які ідеї втілюєте.  При чому, в нас постійний зв’язок з редакцією, ми можемо зідзвонюватися і пізно ввечері, і у вихідні дні. Пов’язує нас з вами любов та відданість справі, яку ти робиш.

Як результат, - ми маємо надзвичайно гарні позиції. Вдячні вам за співпрацю і сподіваємося, що вона буде довгою і плідною. А також, до нових зустрічей в Донецьку, чекаємо з нетерпінням!

Щиро, колектив компанії Exclusive Group

Ольга Яценко, адміністративний асистент генерального менеджера, готель Hyatt Regency Kyiv:

Майже уся україномовна команда готелю поринула в процес перечитування Маршруту № 1, аби дати максимально об'єктивний відгук. І знаєте - всі зійшлися на думці, про те, що і газета, і додаток сповнені низкою цікавого матеріалу, орієнтованого як на професійну публіку, так і на пересічного громадянина, - ерудованого та небайдужого.

Особливо сподобалася стаття "Літописці сучасності" з випуску"Мій дім. Фортеця", адже має велике значення для готелю, вона знайшла багату кількість своїх прихильників.

Після прочитання номеру захотілося щось змінити вдома та на робочому місці, нехай і не кардинально, але точно ці зміни відбудуться на краще, адже натхненні такими чудесними статтями та експертами, що люблять свою справу. Тож дякуємо усій редакції газети "День" за ще один цікавий випуск, зміст якого не залишив байдужим нікого.

 

Белла Арутюнова, директор з маркетингу та розвитку бізнесу, кафе-кондитерська «Волконський»:

Найперше хочу відзначити якість видання, гарну верстку. Дуже яскраво, чудові фото. Приємно тримати в руках такий продукт. Цікаві матеріали. Мені сподобалося, що тематично додаток розрахований на широке коло читачів. Варто, також відзначити компонування матеріалів. Одразу помітна робота професіоналів. Дякуємо рекламній агенції за плідну співпрацю.

Ірина Бєлікова, директор з маркетингу, бутік-готель-сад «Воздвиженський»:

Сам проект є чудовим, адже газета ваша є глибокою. Є дуже цікаві знахідки, особливі теми, які хвилюють, є актуальними. Мене завжди захоплювали ваші знімки. Відчувається, що вони високого рівня і зроблені небайдужими людьми,  – це дуже приємно. Тут завжди неординарна підбірка, і цікаві особистості. Особливо в цьому номері ви підіймаєте теми, які хвилюють нас, саме питання вертикальних садів, для нас це дуже актуально, тому як в цьому році в нашому готелі ми плануємо використати цю ідею. Це неможливо порівняти з тим люксом, що можна купити за гроші, це той лакшері, про який говорять всі трансерфери.

 

Яна Ігнат, pr-менеджер, готель «Опера»:

Готель «Опера» давно і плідно співпрацює з газетою «День». Кожного дня наші гості можуть ознайомитися зі свіжим випуском газети в Лоббі готелю або замовити її в номер. А зовсім нещодавно ми відкрили для себе спеціальний випуск «Маршрут №1». Дуже цікавий та яскравий додаток, в останньому номері якого ви також можете прочитати інтерв’ю з нашим французьким шеф-поваром Еммануелем Соаресом. Велике спасибі редакції газети за креативність та велику любов до своєї справи.

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0