Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Маршрут №1. Випуск 30. «Українка. Оптимістична історія»

Ціна 0 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2015
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Не має в наявності

«Маршрут №1. Українка. Оптимістична історія» — вже 30-й за рахунком, але перший цієї весни. Його ми присвятили українській Жінці, новому образу, новому характеру українки, які сформувалися під впливом останніх подій. І серед тих, хто сьогодні формує новітню історію України, є не лише Герої, а й Героїні. Дуже різні, з різних сфер життя, але всіх їх об’єднує гідність. Про цих жінок — у нашому Маршруті. Творча команда «Дня» підготувала чимало цікавого для читачів. Більше того, цей випуск варто зберегти у домашньому архіві — у ньому багато того, що згодом стане нашою спільною Історією. Наприклад, розповідь про трьох мужніх жінок — Надію Савченко, її сестру Віру та маму Марію. Звідки в них жінок стільки патріотизму, мужності і сили волі?

Або... Зранку — фотосесії та модні бутики, ввечері — сімейний затишок та улюблене заняття — іконописання. Це початок розповіді про... «Міс Україна-2013» Анну Заячківську. Це вона на Майдані годувала активістів бутербродами і гарячим борщем, а потім рятувала життя у складі Медичної сотні. А нині — допомагає збирати кошти на потреби бійців. Більше про модельний бізнес, Майдан, волонтерство та баланс між професійним і духовним — з перших уст. Молодий політик і активна громадська діячка Ганна Гопко розповідає про новий образ українки і жінок в політиці, вартих наслідування. А телеведуча Катя Осадча — про свою «оптимістчину історію» та рецепти успіху і гармонії.

Про жінок у сфері інноваційних технологій — читайте у матеріалі « Про синергію інноваційності і жіночності, або як стати українською Адою Лавлейс». Також на сторінках свіжого «Маршруту №1» — вже традиційна інфографіка, цього разу на тему «Емансипація по-українські». З неї ви дізнаєтесь основні історичні дати, за якими закріплене визнання тих чи інших прав жінки. А також цікаві дані з життя сучасних жінок в Україні.

Це далеко не все, що ми підготували для читачів Маршруту. На його сторінках ще більше цікавих фактів, розповідей, історій — для натхнення цієї весни! Запитуйте 30-й «Маршрут №1. Українка. Оптимістична історія» уже з 27 березня у кіосках преси або замовляйте на сайті «Дня».

А всі охочі, зокрема представники бізнесу, можуть долучитися до кола наших партнерів і представити себе та свої проекти у наступних «Маршрутах». 

Новинка для наших читачів! З 27 березня в кіосках "Преса" м. Києва ви можете придбати не тільки окремо новий "Маршрут №1", а і комплект  "День" + "Маршрут №1".

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»

Відгуки партнерів про «Маршрут №1. Українка. Оптимістична історія»

Тетяна СІЧКАРЕНКО, культурний центр «Кінотеатр Київ»:

«Співпраця з вашим виданням для нас уже стала більше, ніж звичною. Ми постійно повторюємо, що вдячні вашій редакції за чудову можливість  доторкнутися до справжнього інтелектуального видання «Маршрут №1». Цю можливість ви даруєте не тільки нам, а й нашим відвідувачам. І ми це дуже цінуємо. Адже в нас не просто кінотеатр, а – культурний центр. Вважаю, що тема, яку ви підняли на сторінках свого останнього випуску – дуже актуальна і доречна, адже у такий непростий час стільки всього лягає на плечі української жінки. І ви, руйнуючи купу стереотипів, довели нам, що ким би жінка не була – політиком, моделлю чи телеведучою – вона все одно залишатиметься сильною та незламною. Дуже цікавий і нестандартний підхід! Хай щастить вашій редакції!»

Станіслав ВОЗНЮК, готель-ресторан Zaleski:

«Маршрут №1» – це стильно, зі смаком та розумінням того, що потрібно сьогодні українському читачеві. «Українка. Оптимістична історія» – це приклад того, як глянець із досить типовою, на перший погляд, тематикою може вмить перевершити будь-які очікування. Стосовно рекламного наповнення, то все, що потрібно українській жінці – від косметики до ресторанів та готелів, тут є і це важливо. Ви рекламуєте якісні речі, послуги та заклади. Реклама тут є логічною та дієвою, на наш погляд. Ми хочемо аби ви знали, що для нас є дуже показовим те, що готельний бізнес у цьому номері був представлений саме нашим комплексом Zaleski. Чекаємо нових пропозицій і готові на плідну співпрацю. Наснаги вам!»

Едуард  РІМІХАНОВ, директор бутика «Ніч Турбійонів»:

«Нам дуже імпонує творчий та несхожий на інші стиль вашого глянцю – мальована обкладинка, досить незвичайна верстка,  нестандартна подача матеріалів, зокрема у вигляді інфографіки. Нам все сподобалось. У вашому номері присутня саме така весна, яка потрібна українській жінці сьогодні. Щиро вдячні вам за можливість розміщення нашого макету на «топовому», з точки зору ефективності реклами, місці. Впевнені, що така обкладинка та наповнення, безпрограшно приверне увагу сотень, а то й тисяч читачів. І, звісно, ми з цього матимемо неабиякий плюс. За що окреме спасибі».

0 грн
Каталог: 
0
0
0
0