Уподібнюйся пальмі: чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона догори
Григорій Сковорода — український філософ-містик, богослов, поет, педагог

Маршрут №1. Випуск 30. «Українка. Оптимістична історія»

Ціна 0 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2015
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Не має в наявності

«Маршрут №1. Українка. Оптимістична історія» — вже 30-й за рахунком, але перший цієї весни. Його ми присвятили українській Жінці, новому образу, новому характеру українки, які сформувалися під впливом останніх подій. І серед тих, хто сьогодні формує новітню історію України, є не лише Герої, а й Героїні. Дуже різні, з різних сфер життя, але всіх їх об’єднує гідність. Про цих жінок — у нашому Маршруті. Творча команда «Дня» підготувала чимало цікавого для читачів. Більше того, цей випуск варто зберегти у домашньому архіві — у ньому багато того, що згодом стане нашою спільною Історією. Наприклад, розповідь про трьох мужніх жінок — Надію Савченко, її сестру Віру та маму Марію. Звідки в них жінок стільки патріотизму, мужності і сили волі?

Або... Зранку — фотосесії та модні бутики, ввечері — сімейний затишок та улюблене заняття — іконописання. Це початок розповіді про... «Міс Україна-2013» Анну Заячківську. Це вона на Майдані годувала активістів бутербродами і гарячим борщем, а потім рятувала життя у складі Медичної сотні. А нині — допомагає збирати кошти на потреби бійців. Більше про модельний бізнес, Майдан, волонтерство та баланс між професійним і духовним — з перших уст. Молодий політик і активна громадська діячка Ганна Гопко розповідає про новий образ українки і жінок в політиці, вартих наслідування. А телеведуча Катя Осадча — про свою «оптимістчину історію» та рецепти успіху і гармонії.

Про жінок у сфері інноваційних технологій — читайте у матеріалі « Про синергію інноваційності і жіночності, або як стати українською Адою Лавлейс». Також на сторінках свіжого «Маршруту №1» — вже традиційна інфографіка, цього разу на тему «Емансипація по-українські». З неї ви дізнаєтесь основні історичні дати, за якими закріплене визнання тих чи інших прав жінки. А також цікаві дані з життя сучасних жінок в Україні.

Це далеко не все, що ми підготували для читачів Маршруту. На його сторінках ще більше цікавих фактів, розповідей, історій — для натхнення цієї весни! Запитуйте 30-й «Маршрут №1. Українка. Оптимістична історія» уже з 27 березня у кіосках преси або замовляйте на сайті «Дня».

А всі охочі, зокрема представники бізнесу, можуть долучитися до кола наших партнерів і представити себе та свої проекти у наступних «Маршрутах». 

Новинка для наших читачів! З 27 березня в кіосках "Преса" м. Києва ви можете придбати не тільки окремо новий "Маршрут №1", а і комплект  "День" + "Маршрут №1".

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»

Відгуки партнерів про «Маршрут №1. Українка. Оптимістична історія»

Тетяна СІЧКАРЕНКО, культурний центр «Кінотеатр Київ»:

«Співпраця з вашим виданням для нас уже стала більше, ніж звичною. Ми постійно повторюємо, що вдячні вашій редакції за чудову можливість  доторкнутися до справжнього інтелектуального видання «Маршрут №1». Цю можливість ви даруєте не тільки нам, а й нашим відвідувачам. І ми це дуже цінуємо. Адже в нас не просто кінотеатр, а – культурний центр. Вважаю, що тема, яку ви підняли на сторінках свого останнього випуску – дуже актуальна і доречна, адже у такий непростий час стільки всього лягає на плечі української жінки. І ви, руйнуючи купу стереотипів, довели нам, що ким би жінка не була – політиком, моделлю чи телеведучою – вона все одно залишатиметься сильною та незламною. Дуже цікавий і нестандартний підхід! Хай щастить вашій редакції!»

Станіслав ВОЗНЮК, готель-ресторан Zaleski:

«Маршрут №1» – це стильно, зі смаком та розумінням того, що потрібно сьогодні українському читачеві. «Українка. Оптимістична історія» – це приклад того, як глянець із досить типовою, на перший погляд, тематикою може вмить перевершити будь-які очікування. Стосовно рекламного наповнення, то все, що потрібно українській жінці – від косметики до ресторанів та готелів, тут є і це важливо. Ви рекламуєте якісні речі, послуги та заклади. Реклама тут є логічною та дієвою, на наш погляд. Ми хочемо аби ви знали, що для нас є дуже показовим те, що готельний бізнес у цьому номері був представлений саме нашим комплексом Zaleski. Чекаємо нових пропозицій і готові на плідну співпрацю. Наснаги вам!»

Едуард  РІМІХАНОВ, директор бутика «Ніч Турбійонів»:

«Нам дуже імпонує творчий та несхожий на інші стиль вашого глянцю – мальована обкладинка, досить незвичайна верстка,  нестандартна подача матеріалів, зокрема у вигляді інфографіки. Нам все сподобалось. У вашому номері присутня саме така весна, яка потрібна українській жінці сьогодні. Щиро вдячні вам за можливість розміщення нашого макету на «топовому», з точки зору ефективності реклами, місці. Впевнені, що така обкладинка та наповнення, безпрограшно приверне увагу сотень, а то й тисяч читачів. І, звісно, ми з цього матимемо неабиякий плюс. За що окреме спасибі».

0 грн
Каталог: 
0
0
0
0