Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Маршрут №1. Випуск 40. «Руханка» - STYLE

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
38
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

«Руханка» — це не тільки про «зарядку»... А й про ті здорові параметри, які можуть підтримати і розвинути сьогоднішню людину», — пише у своїй колонці головний редактор «Дня». Вам цікаво, які три складових входять у «рецепт» здорового способу життя від Лариси Івшиної? Обов’язково купуйте новий «Маршрут № 1»!

Щоб читач не загубився в «нетрях» інформації (часом дуже сумнівної якості) про те, як виглядати і відчувати себе здоровим, автори глянцю проклали «Маршрут №1» по дієтах, косметичних засобах, спортивному спорядженню і не тільки. Що є міфом, а що насправді здоровим харчуванням, яким був «комплекс SPA» в наших прабабусь, які найкращі рецепти коктейлів для детоксу, де найкращі місця корисної і смачної їжі та навіть які фільми найбільше мотивують на здоровий спосіб життя — усе це у випуску «Руханка — Style». А для тих, хто мріє про спортивні вершини, ми «розвідали» секрет успіху олімпійського чемпіона з плавання Дениса Силантьєва.

І ще — надзвичайно приємний бонус: у глянці зібрані найзручніші варіанти тренажерів для тих українців, хто настільки у цейтноті, що ніяк не вибереться на пробіжку чи заняття у спортзалі. А таких серед нас у цей шалено-швидкий час, погодьтеся, чимало. Тобто ви одночасно зможете робити вправи і... читати улюблений «Маршрут №1». Чим не джерело радості?

Шукайте новий випуск «Руханка — Style» у кіосках преси з 12 лютого або ж замовляйте на цій сторінці.

Відгуки щодо глянцю «Руханка» - STYLE!

Антон ГУСАКОВ, власник ресторану здорового харчування SIMPLE:

— Моя зустріч із журналісткою газети «День», що відбулася не так давно, була з розряду звичайних ділових розмов із пресою. Але те, як Людмила Засєда описала своє бачення нашого молодого ресторану, що динамічно розвивається, у своїй статті, змусило здивуватися.

«Супний день у ритмі SIMPLE»… Назва відображає наше меню, яке піддали вивченню, я б сказав – смакуванню, і передає читачам смакові пристрасті самого автора. Дуже тонко підмічені нюанси, що нечасто вдається передати. Мені приємно було мати справу з професіоналом пера.

Незвично було тримати в руках такий елегантний журнал «Маршрут №1»: побачив його вперше (можна сказати, що ми відкрили один одного). Цікаво було б подивитися також інші номери. Наскільки я знаю, вони – на різні теми. А свіжий «Маршрут №1» красується тепер у нас на стійці!

Сергій ЩЕРБІЙ, клуб здорових задоволень «5 елемент», PR-менеджер:

Наша команда – за здоровий спосіб життя. Тому тема «Маршруту №1» – Руханка. STYLE – максимально доречно підкреслила тенденцію, що останнім часом завойовує популярність серед населення. Адже спорт – це і здоров'я, і енергія, і гарний зовнішній вигляд. Ми раді співпраці з популярною газетою «День». У нашому комплексі завжди можна відпочити між заняттями, почитавши свіжу пресу, а тепер і ваш чудовий журнал.

Радимо звернути увагу на матеріал «Уперше до спортзалу». Чимало людей бояться почати ходити на заняття, бо не впевнені у собі. Удома ж мало хто доводить початі тренування до кінця. Зібратися в спорткомплекс – легко. Там, під керівництвом тренера, в групі таких же початківців легко працювати над собою. Хто знає, може, ця звичка змінить ваше життя?

Ганна СЕВАЛЬНЕВА, ексклюзивний представник французького бренду LAMPEBERGE в Україні:

Моє знайомство з газетою «День» і «Маршрутом №1» почалося 2015 року. Побувавши нещодавно в Парижі, я привезла кілька екземплярів журналу своїм французьким колегам. Їхню увагу одразу привернула обкладинка «Маршруту» з витончено промальованими деталями, стильне оформлення, пастельні кольори – справжній шарм!

Тому, побачивши оригінальну обкладинку з котиками й собачками абсолютно у французькому дусі, я одразу погодилася – аромалампи будуть представлені в цьому номері! Поєднання стилю й галантності – гармонує і доповнює проект, створений редакцією газети «День». Сподіваюся, він сподобається й читачам! Раджу всім почитати!

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0