Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Маршрут №1. Випуск 41. SUPERMAN. Українська версія!

Ціна 20 грн
1
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Креативна команда "Дня" пiдготувала березневий випуск "Маршрут №1. SUPERMAN. Українська версія!"

Ми зiбрали усі деталі образу мужнього, креативного, безмежно кмітливого «УКРАЇНСЬКОГО СУПЕРМЕНА»! Хто ж він? Про що думає? Чим займається? Що дивиться? Які книги читає? Що одягає? Чи займається спортом? Чим снідає?.. – відповіді на усі ці питання та ще багато неочікуваного в свiжому «Маршрутi №1 – SUPERMAN. Українська версія!»

Запитуйте в кiосках преси з 11 березня або вже зараз замовляйте в нашому магазинi!

 

Відгуки по «Маршрут №1» Superman. Українська версія

На міжнародній меблевій виставці KIFF-2016, яка проходить в ці дні в Києві, «День» завітав в гості до наших партнерів – вітчизняного виробника кухонних меблів LisMaster.

Олександр Овчар, власник меблевої фабрики LisMaster, Чичельник, Вінницька область:

– Вкотре переконався, що газета «День» випускає гідний продукт. «Superman. Українська версія» – відмінна тема, що мені, як чоловікові, надзвичайно імпонує. Буде цікаво почитати, як інтерпретує чоловічу супер-силу в українському варіанті ваша редакція (посміхається). Судячи по обкладинці – це силач, в першу чергу, і боєць.

До слова сказати, вже було кілька номерів «Маршрут №1» за участю ТМ LisMaster. Одна з перших проб – випуск «Моя книга». Пам'ятається, там була на обкладинці шикарна панянка з книжкою в руках. Нещодавно – «Руханка-стайл», такий задерикуватий песико-котиковый мультяшний посил до здорового способу життя. Сьогодні у нас тут цілий букет: і газети, і журнали. Тепер ми 100-відсотково маємо можливість наочно показати гостям виставки, що наші меблі настільки ж відмінної якості і не поступаються аналогам з-за кордону, адже не дарма ж про нас пише таке авторитетне видання!

Каталог: 
20 грн
0
0
0
0