Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Маршрут №1. Випуск 42. СВІТ ДЕТАЛЕЙ

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Новий «Маршрут №1» пропонує заглибитися у… «дрібниці».

Чи замислювались ви коли-небудь про дрібниці, які вас оточують? Спробуйте. Може виявитися, що це зовсім і не дрібниці... «Весь наш предметний світ — складна система противаг, яка балансує за рахунок, здавалося б, невеличких, незначних деталей. Таку деталь у моєму малюнку відіграє кавова ложечка, яка тримає світ-глобус і решту предметів у гармонійному та водночас динамічному порядку», — говорить про обкладинку свіжого «Маршруту №1» художниця Аня Гаврилюк.

«Світ деталей» — це делікатне запрошення придивитися до себе. Стреси й метушня часто позбавляють нас аури особистого світу і необхідності його аналізувати... Тема нашого глянцю показує і «зоряне небо» над людиною, і її багатовимірний внутрішній світ. Наша художниця Аня Гаврилюк поставила свій світ на кавову ложечку. Це гарна і тонка внутрішня рефлексія, але кожен може запропонувати свою», — пише у своїй колонці до нового випуску «Маршруту №1» Лариса Івшина. На чому стоїть «світ» головного редактора «Дня» — дізнаєтеся, придбавши квітневий глянець. А також — про те, завдяки яким нюансам ваша оселя здатна «задихати» і стати садом, чому у тренді — не «позолота», а спокійна функціональність інтер’єру, яка порцеляна може стати мистецтвом...

Чому важливий і флакон від парфумів, і саме свіжозрізана квітка з саду? Що треба мати на увазі, купуючи біжутерію «в етнічному стилі»? Які риси виховує колекціонування? Відповіді на ці та інші запитання знайдете у випуску «Світ деталей» уже цієї п’ятниці — купуйте журнал «Маршрут №1» у кіосках преси або ж замовляйте його на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23.

Відгуки:

Наталія Головань, співвласниця мультибрендового бутика StilHaus:

«Дуже порадував черговий номер «Маршрут №1». Матеріал підібрано  цікавий, все довкола однієї теми  (деталі інтер'єру й оточення людини в повсякденному житті), в одному стилі (просліджується єдина лінійка за ціною і якістю представлених предметів). Дуже сподобалася організація зйомки та проведення інтерв'ю в нашому бутику: удалося передати читачеві атмосферу салону, показати асортимент. Це важливо мені як рекламодавцеві.

Фото з книжкою «Повернення в Царгород» у домашньому інтер'єрі, яке ніби запрошує сісти й насолодитися чайною церемонією, а заразом і почитати-подумати – підсилило враження цінності єдності стилю й розуму. Такі продумані моменти – справжня стратегія! Сподіваюся, що наша співпраця принесе відчутні результати в усіх аспектах».

Ганна Чернасова, директор «Ювелірного будинку Наталії Спіженко»:

«Біжутерія з історією» – така тема статті одразу зацікавила наш ювелірний дім. Адже наше кредо – використання мотивів старовинних ювелірних виробів у сучасній інтерпретації. Із задоволенням підтримуючи проект «Маршрут №1», хочу зазначити, що нестандартний підхід у подачі матеріалу читачеві – на порівнянні старого й нового – чудовий привід задуматися про витоки походження речей, що оточують усіх нас. Озирнутися назад, у минуле, і зробити висновок: нове – добре забуте старе!

Також хочу відзначити чудову підбірку статей у цьому номері «Світ деталей». Дуже сподобався матеріал про французькі вази, які привезли до України. Буде цікаво заглянути в бутик подивитися на витвори мистецтва. А заразом обійти всіх інших учасників проекту! Адже нас об'єднав «Маршрут №1», а отже, треба обов'язково зустрітися!»

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0