Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Маршрут №1. Випуск 43. ЛІТО - ДРАЙВ

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Відчуваєте настрій літа — подорожей, відкриттів і незабутніх вражень, бажання глибше пізнавати свою країну, яку потрібно захищати? Свіжий «Маршрут №1» додасть драйву — творча команда підібрала для вас найкорисніші поради бувальців та найцікавіші огляди мандрівок, і не тільки це. Читайте у травнево-червневому випуску: які тонкощі гірської природи варто пізнати перед походом, які основні напрямки водних подорожей доступні в Україні, як відчути себе британцем середини ХХ століття, катаючись на велосипеді, та як стати «Метр де Ше», побувавши в Одесі...

Крім найпривабливіших пропозицій від наших рекламних партнерів, у свіжому глянці — «уроки» з досвіду трьох професійних мандрівників, інфографіка про фестивальну Україну-2016, огляд фільмів, які пробуджують дух пригод, та лайфхак, як зробити комфортною і насиченою лише позитивом подорож із малюками. «...Дитячі подорожі особливо важливі: особиста присутність, участь в «історії» з батьками, спільні відкриття... Це так само дуже сильне відчуття, як спільна молитва. Дитина, закінчуючи школу, повинна мати в багажі щонайменше десять відвіданих разом сакральних місць нашої історії. Не достатньо про них знати. Треба там бути», — пише у своїй колонці Лариса Івшина.

Замовляйте «Маршрут №1». «Літо — драйв» у магазині на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23 або дочекайтеся його появи в кіосках преси вже цієї п’ятниці!

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0