З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

Маршрут №1. Випуск 46. Книги, які змінюють...

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Новий «Маршрут №1» розповість про must read цієї осені

«Треба іти книжковою дорогою, добираючи. Але спочатку необхідно сформувати «систему координат». Передусім у цій «системі координат» треба орієнтуватися, якщо ти українець. В Україні в морі літератури мають бути книжкові «лоції», які прокладають дорогу для найбільш якісного читання», – пише у своїй колонці до нового випуску глянцю «Книги, які змінюють…» головний редактор «Дня» Лариса Івшина. Тому «Маршрут №1» привідкриває завісу над очікуваною новинкою, яка буде представлена на львівському Форумі видавців уже 16 вересня, – книгою «Сестра моя, Софія…»! Вона присвячена історичним зв’язкам України та Болгарії.

Також у «Маршруті №1» – неймовірно цікаві огляди: міст і сіл, що надихали авторів та ставали місцем дії їхніх творів; фільмів, за якими були написані книги; видань, котрі стали прообразами трендових аксесуарів, а на додачу – «смачних» книжок з рецептами від відомих літературних героїв! Вам цікаво, що читають самі письменники? Читайте відповіді на питання «Маршруту №1» Андрія Любки та Василя Зими. А щоб дізнатися про останні «фішки» книгодрукування і розповсюдження, звертайтеся до інтерв’ю директора видавництва «АДЕФ-Україна» Алли Істоміної та арт-директора мережі книгарень «Є» Анастасії Левкової. Крім того в глянці – останні факти про те, як читає світ, в цифрах інфографіки, та гід по смачнющо-розумних кафе!

Отже, замовляйте «Маршрут №1. Книги, які змінюють…» у магазині на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23 або купуйте в кіосках преси вже з цієї п’ятниці!

Враження
 

«МАРШРУТ №1» ВРАЗИВ СВОЇМ ФОРМАТОМ ТА СУЧАСНИМ ПІДХОДОМ»

Христина ВАРЛАМОВА, PR-директор студії Sergey Makhno Architects:

 — Вже другий випуск наша компанія є партнером журналу «Маршрут №1». І так як це перший наш досвід у рекламній співпраці саме з друкованим виданням, – ми  дуже ретельно підходили до вибору проекту. «Маршрут №1» вразив своїм форматом та сучасним підходом. Класна робота менеджерів, дизайнерів та журналістів, актуальні теми. Разом з журналом можна візуально подорожувати та закохуватись в усе українське!

Матеріали логічно продовжують запропоновану тему і загалом втілюють одну завершену думку. Дякуємо за цікаве партнерство!

 

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0