Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Маршрут №1. Випуск 47. Осінній коктейль

Ціна 20 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Свіжий глянець розповість про найкращі напої для цієї пори та посуд, який їх «відкриє».

Але не тільки... Про «Культуру на смак» у своїй традиційній колонці пише головний редактор Лариса Івшина: «Добре, що в Україні вона відроджується. Наприклад, я фантастично відчула це минулого року в одному ресторанчику у Львові: коли сир зроблено під Львовом, гарячий чорний хліб — у цій пекарні, моє улюблене сливове варення, з димком, зроблене теж у Львові, а прекрасне вино — з Бессарабії. Цей рецепт невеличкого частування — дуже осінній і водночас дуже український. І якраз такий, який пропонує нам нові смаки. Довгий час вважалося, що найкраще тільки французьке вино, чи тільки італійське, чи новозеландське абощо. Але що більше буде в людей довіри до своєї економіки, то дедалі більше українці насолоджуватимуться власним продуктом, запозичаючи, звісно, якісь гарні рецепти світу для творення свого «коктейлю».

Тільки в нашому «Маршруті №1» — інтерв’ю з Олексієм Островським, директором єдиного в Україні концептуального ресторану віскі WHISKY CORNER та членом Всеукраїнського клубу шанувальників віскі. А також — поради від засновників торгової марки «Колоніст» Алли та Івана Плачкових про те, як справді насолоджуватися вином. Крім того, у глянці ви дізнаєтесь про найпоширеніші напрямки українського гастротуризму, а ще те, який напій у нашій країні найпопулярніший, які овочево-фруктові коктейлі зараз найдоречніші, які міста змагаються за звання «кавової столиці» України, і на додачу — як твориться мистецький посуд із Покуття. Чи знали ви, що київським архіпастирям у XVIII столітті подавали мед, англійське пиво та пряну горілку? Про старовинні «рецепти» та смаки — теж у новому випуску «Маршруту №1» із назвою «Осінній коктейль».

Замовляйте «Маршрут №1. Осінній коктейль» в нашому інтернет-магазині або в кіосках преси вже цієї п’ятниці!

 

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0