Минуле й теперішнє — наші засоби, лиш майбутнє — наша мета.
Гюстав Флобер, французький прозаїк-реаліст, один з найбільших європейських письменників XIX ст.

Маршрут №1. Випуск 48. "Сімейний альбом" України

Ціна 20 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

«20 років триває «День» — із таким лейтмотивом уже цієї п’ятниці, у день урочистого оголошення результатів XVIII Міжнародного фотоконкурсу газети, вийде новий номер нашого глянцю. «Ми давно вже робимо не менш значущий конкурс, ніж World Press Photo, тільки це не знімки просто катастроф, а «розкопки» з винайдення джерел сили. Щоб показати на різних етапах — Україна красива, Україна сильна, вона має могутнє коріння. Так, в України є проблеми, і вона повинна навчитися їх долати. Це теж лейтмотив нашої фотовиставки. Вона в певному сенсі «конструює» країну, яку ми хочемо бачити в майбутньому», — пише у своїй колонці головний редактор Лариса Івшина. Фотовиставки «Дня» за 18 років і створили «Сімейний альбом» України, про який розповідає новий «Маршрут №1».

Своїми думками про те, у чому «фішка» фотошколи «Дня», на сторінках глянцю діляться і нинішній більд-редактор та фотокори газети, і ті колеги, які працювали в газеті на різних етапах її 20-річної історії, у котру насправді дуже цікаво зазирнути. Крім того, про «своє» фото «Дня» розповідають партнери міжнародного фотоконкурсу газети, які відзначають найкращих, на їхній погляд, майстрів цінними призами. Понад те, ексклюзив — лише в «Маршруті №1» ви першими прочитаєте, чиї фото стали фаворитами цьогорічного фотоконкурсу та якою є історія створення цих світлин!

А ще в «Маршруті №1» насичена інфографіка — своєрідна історія фотографії в Україні, колонка про те, чи реально «заробити» на знімках зі смартфону, огляд фільмів про «життя в об’єктиві» та ще багато захопливого!

Замовляйте «Маршрут №1. «Сімейний альбом» України» у магазині на сайті «Дня»чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23 або дочекайтеся його появи в кіосках преси вже цієї п’ятниці!

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0