Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Маршрут №1. Випуск 52. На чай

Ціна 20 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2017
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«Раніше «запрошуємо на чай» означало особливу довірливу культуру спілкування. Це домашні хороші чашки. Можливо, не всі мали «укомплектовані» повні сервізи, але люди прагнули цієї естетики. Особливі серветки, особливі пиріжки, особливі коржики, особливі тістечка — це все культура дружнього кола», — пише у своїй вступній колонці головний редактор Лариса Івшина. Нам необхідно відновити цю втрачену традицію, в якій — не лише краса етикету, а й культурна глибина. Показати «пункти» цього «маршруту» і покликаний свіжий випуск глянцю.

У лютневому номері «із перших рук» ви дізнаєтесь про тонкощі японського та британського чаювання — від Олени Кулініч, котра як дружина посла прожила в Японії десять років, та Джека Мортона Берта, чиновника британського уряду в Департаменті міжнародної торгівлі. А як пити мате і проводити самоварну церемонію, розповість Олександр Вадзинський, власник кількох київських кафе. Те, що Японія — це не тільки чай, доводить ще один ексклюзив — «екскурсія» по японському віскі від сомельє ресторану Whisky Corner Олега Козловського.

Крім того, цікавинки номера — огляд вишуканого посуду для справжнього шляхетного чаювання та найпопулярніших напрямків «ароматного» туризму; розмова про японський стиль у новій колекції з дизайнеркою Людмилою Кисленко; інфографіка про особливості чаювання у 12 країнах — основних споживачах цього напою у світі, й багато іншого.

Якщо переконалися, що свіжий «Маршрут №1» — неодмінний елемент вашого п’ятничного чаювання (саме цього дня лютневий номер вийде у світ), заплануйте похід до найближчого кіоску преси або просто зараз замовляйте його на цій сторінці.

 

 

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0