Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Маршрут №1. Випуск 53. Розумний дім

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2017
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«...Україна повинна стати головним дистриб’ютором комфорту. Ми завжди були дуже великими гедоністами, навіть у скромних обставинах — і на лугах, і біля копиці сіна, і під возами, і за широкими лавами — демонстрували уміння жити розслаблено, розкішно, смачно, комфортно. Настав час перенести це на інший рівень», — пише у своїй традиційній колонці Лариса Івшина. Тож команда глянцю під керівництвом головного редактора як «архітектора простору» наповнила свіжий «Маршрут №1» низкою ексклюзивів від гуру в темі сучасного будівництва, облаштування інтер’єру та ландшафтного дизайну.
+

Зокрема, про те, чи справді «розумний дім» від звичайного житла відрізняє лише «фарш» із технологій, як багато хто вважає, в інтерв’ю розповідає партнер випуску, власник будівельної компанії «КОНТАКТ-ІНВЕСТ» Євген Чернецький. А про «алхімію» екодизайну — засновник архітектурної майстерні Sergey Маkhno Architects Сергій Махно. Роль текстилю в інтер’єрі окреслює засновниця «ТЕККО-Салону» Зоя Новосельська. Своїм уявленням про ідеальне житло і будинок майбутнього діляться президент Intercoiffure Ukraine ICD Art Co-ordinator for Eastern Europe, директор Beauty Salon Natasha Balabanova Наталя Балабанова, представник французьких фабрик в Україні Анна Сєвальнєва, генеральний менеджер готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv Єлизавета Юрушева та чимало інших не менш цікавих і компетентних персон.

Крім того, у номері — огляди цьогорічних трендів ландшафтного дизайну та найкращих інноваційних будинків, рейтинг видань, що обов’язково мають бути на книжковій полиці (а в розумному будинку без неї ніяк!) і чимало передвеликодніх порад, які неодмінно піднімуть настрій і надихнуть на власні ідеї!

Просто зараз замовляйте свіжий «Маршрут №1. Розумний дім» у магазині на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23 або ж дочекайтесь п’ятниці, щоб придбати його в кіоску преси.

 

20 грн
0
0
0
0