Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Маршрут №1. Випуск 57. Харків. Smart сіті.

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2017
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«Все, відкладаю всі свої справи, я хочу побачити Харків!» — для того, щоб так сказати собі, є колосальні підстави, — запевняє головний редактор «Дня» Лариса ІВШИНА у своїй традиційній колонці. — Існує дуже багатий вибір, куди піти в цьому місті: і гастрономічне меню, і магазини, і хороша центральна вулиця, і парки, модернізований ринок, оперний театр... Але є ще один пункт, який я раджу зробити першим, — Музей археології та етнографії Слобідської України при Національному університеті імені В. Н. Каразіна. Для правильної «оптики». Бо тут — одні з найбільших у державі та за її межами колекції предметів бронзового віку, скіфської епохи, античного часу, черняхівської та салтівської культур... Місто стоїть на могутній «матриці».

«Полюсом Сили» називає Харків головред «Дня», і в новому глянці ми це доводимо. Отже, місто відоме як потужний промисловий, університетський і науковий центр (до речі, чи знаєте ви, що в місті працювали три нобелівських лауреати? Якщо ні — ми розказуємо цю історію). Але є багато інших пластів, із яких складається код міста. Один із ключових створив Григорій Сковорода. І в новому «Маршруті №1» можна дізнатися багато цікавого про «сад пісень» великого філософа у селі Сковородинівка.

Харків також є потужним спортивним центром. У цьому місті живе гордість України Еліна Світоліна, яка ледь не щотижня піднімається дедалі вище у світовому рейтингу тенісисток. І попри напружений графік, спортсменка знайшла час, щоб дати нам ексклюзивне інтерв’ю.

Ми самі з подивом дізналися, що із чотирьох майданчиків для гри у гольф в Україні три розміщені в Києві та один — у Харкові. Та який — справжній гольф-курорт європейського рівня. Між іншим, чудова принада для туристів із різних країн.

І, звісно, ми «зробили зупинку» на «Станції Харків» — одному з найбільших волонтерських центрів країни. Він є одним з уособлень нового образу Харкова, що, як зауважує у своїй колонці Лариса Івшина, «постав за останні роки, коли місто так мужньо відстояло себе». Волонтерка Юлія ПІМЕНОВА розповіла «Маршруту №1» про розвиток «Станції Харків», яка за три роки допомогла понад 100 тисячам людей.

Отже, найскладніше у Харкові — не загубитися серед його численних вимірів. Будьте певні, що наш глянець допоможе прокласти унікальний маршрут містом.

Тож зустрічайте «Харків. Smart сіті» уже завтра в кіосках преси. Або замовляйте журнал прямо зараз на цій сторінці магазину!

 

 

 

 

 

 
20 грн
0
0
0
0