Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Маршрут №1. Випуск 58. Шляхетний світ

Ціна 20 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2017
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«...Інколи еліту та елітарність плутають із багатствами або номенклатурністю. А це — тонка і надміцна cфера Духу. Про еліту кажуть, що це ті, кого не можна купити. Якщо цей шляхетний настрій заохочується державою, це робить державу невразливою», — переконує головний редактор Лариса Івшина у своїй колонці до свіжого «Маршруту №1». «Ніколи, в найскладніші часи, ми не відмовлялися від Високого — від освіти і від облагородження простору. Без цього все інше — марнота», — також пише Лариса Олексіївна. Власне, «правильним пропорціям» життєвого простору саме й присвячений цей номер глянцю. А відтак у ньому — про «бастіон нашої безпеки на історичному фронті», як називають автори новинку Бібліотеки «Дня» «Корона, або Спадщина Королівства Руського». Їхні думки — чудовий «аперитив» до самого вишуканого фоліанта, який уже чекає на вас у книгарнях та магазині редакції.

Також читайте у «Маршруті № 1» інтерв’ю з Анною Сєвальнєвою, ексклюзивним агентом багатьох французьких брендів в Україні, основне правило яких — «пропонувати найкраще».

Директор львівського готелю «Нобіліс» Андрій Леда розповідає, як удається створити «гармонію вишуканого відпочинку», а дизайнерка Вікторія Барон — про модний «простір для індивідуальності». Серед інших цікавинок номера — і про домашніх улюбленців монарших родин, адже любов до живого — неодмінна риса шляхетної людини, чи не так?

Про це і багато іншого ви дізнаєтеся, якщо замовите «Маршрут №1. Шляхетний світ» у магазині на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23. Або ж дочекайтесь п’ятниці, щоб придбати його в кіоску преси!

20 грн
0
0
0
0