Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Маршрут №1. Випуск 59. «Фото-Синтез»

Ціна 20 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2017
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«Революційно-еволюційне чудо фотосинтезу — якраз у тому, щоб сміливо створювати те, що до тебе не існувало. Ми недарма говоримо і про «архітектуру простору», і про «систему координат». Сама по собі ця творчість ніби демонструє вічність життя. І перетікання», — пише у своїй традиційній колонці головний редактор Лариса Івшина. Власне, такому метафоричному баченню одного з найважливіших природних процесів присвячений новий осінній випуск глянцю.

Звичайно, йдеться і про «фотосинтез «Дня», одним із продуктів якого є фотовиставка. Уже з 28 жовтня у столичній галереї «Лавра» відкриється експозиція найкращих знімків ХІХ Міжнародного фотоконкурсу нашої газети, а перед тим ми в «Маршруті №1» привідкриваємо «таємницю» його учасників та призерів. Тільки в нашому глянці — бліц-інтерв’ю з фотографами, котрі знімають війну на сході, наших захисників та мирних мешканців, котрі вимушено стали переселенцями: Олександром Хоменком, Юрієм Величком, Аліною Комаровою, Ігорем Волосянкіним, Аллою Пушкарчук.

Про ювелірне мистецтво як синтез умінь розповідає в інтерв’ю Юрій Кочут, один із трьох братів-ужгородців, котрі створили унікальний бренд. Про те, які напої збадьорять в осінні холоди,       — сомельє ресторану Whisky Corner Олег Козловський. Про те, чому цього сезону один із актуальних кольорів — «золотий лайм» (між іншим, у ньому «забрендовано» весь випуск глянцю) і як він впливає на модників, — відомі українські дизайнери Федір Возіанов та Людмила Кисленко. На додачу в цьому випуску — поради партнерів щодо того, як «вітамінізувати» свій простір. І це далеко не все цікаве, що знайде в ньому читач!

Замовляйте «Маршрут №1. Фото-Синтез» у магазині на сайті «Дня» за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23. Або ж дочекайтеся п’ятниці, щоб придбати його в кіоску преси!

20 грн
0
0
0
0