Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Маршрут №1. Випуск 62. Ретро

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2018
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«Ретро — це не анахронізм. Ретро — це те, що настільки високо, що може не звертати уваги на плинність. Це надзвичайно важливі, насичені людськими звершеннями, подвигами, стандарти... У цьому є цінність — поєднувати динамічні зміни зі стабільністю поглядів. Це взагалі політична платформа, я б сказала. Україні потрібні сучасні, модерні консерватори», — переконує у своїй традиційній колонці головний редактор Лариса ІВШИНА. Перший цьогорічний глянець ми назвали «Ретро!» — і саме так, життєствердно та з особливою «оптикою», підійшли до теми.

Які і завдяки чому образи, атрибути, традиції минулого продовжують надихати нас у сучасності? Команда «Маршруту» № 1 поспілкувалася про це з Анною Шерман, головним редактором журналу «Антиквар». Також ми підготували не тільки коментарі експертів, а й «екскурсію» найцікавішими ретрофестивалями з усього світу, а на додачу — й знелюдненими і водночас надто привабливими для туристів місцями, де час «застиг». «Маршрут №1» навіть «утворив» власне утопічне місто — де «уламки» палацової архітектури отримали друге життя зовсім в інших ролях. Крім того, розповідаємо, чому віденські бали — це не тільки про красу і танці, а ще — пропонуємо підбірку фільмів про «недалеке» ретро — кохання, свободу та пригоди у ХХ столітті.

Як це — мешкати в будинку, де жив Іван Франко? Які сенси містить у собі образ пісочного годинника? Яке ретро нині в моді? Щоб дізнатися відповіді на ці та інші цікаві питання, замовляйте «Маршрут №1. Ретро!».

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0