Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Маршрут №1. Випуск 66-67. Галич

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2018
Кількість сторінок: 
52
Формат: 
21,5*29*0,5 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

«Є багато міст, які колись були столицями, а нині залишаються потужними центрами культури чи промисловості і продовжують розвиватися. Хороші приклади — польський Краків чи наш Харків. А про Галич роками забували і не давали розвиватися, більш того — примушували нас забувати нашу історію і здобутки наших предків», — каже мер Галича Орест ТРАЧИК. Креативна команда «Маршруту №1» змінює цю тенденцію, обравши темою наступного випуску глянцю райцентр Івано-Франківської області, який колись був княжою столицею і дав ім’я цілому регіону.

Галич розташований на шляху зі Львова до Івано-Франківська, тож може стати родзинкою подорожі за цим маршрутом. Незважаючи на невеликі розміри, місто й сьогодні здатне здивувати туристів гармонійним поєднанням стародавніх архітектурних пам’яток та природних куточків небаченої краси. Тут бережуть пам’ять про минуле і відроджують звичаї та мистецькі здобутки. Здавна на цих територіях мирно співіснували представники різних народів та релігій. Це наклало свій відбиток не тільки на музейні експозиції, а й у традиціях, побуті та кухні. Тож «смачні» відкриття очікують читачів не тільки на кулінарних сторінках.

Чимало цікавого і в селах Галицького району, і на берегах однієї з найбільших українських річок, яка через місто плине до моря. За що галичани і туристи так люблять Дністер та його притоки, яке із галицьких «місць сили» найпотужніше, які бонуси, на думку мера Галича, дасть мешканцям району об’єднання навколишніх сіл в одну громаду? Про все це — на сторінках свіжого випуску «Маршруту №1».

20 грн
0
0
0
0