Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Маршрут №1. Випуск 68. Бар

Ціна 20 грн
1
Рік видання: 
2018
Кількість сторінок: 
44
Формат: 
21,5*29*0,5 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
150 гр.

Серпневий випуск глянцевого «Маршруту №1» по-новому відкриває старовинне подільське місто

 «...Кажуть, що місто, як і кожну справжню жінку, тільки прикрашає багата біографія. Вона створює флер таємничості, за яким — багато незвіданого.

До речі, на таких прикладах якнайкраще розкривається наш задум — малі Великі міста України. Це не просто маркетинговий хід чи ребрендинг — а вміння жити в дуже цікавій власній історії. Набиратися з неї і енергії, і нових ідей та поштовхів для мистецтва і переосмислення. Якщо ближче подивитися на минуле Бара, то побачимо, що тут переплелися всі гілки широкої європейської історії», — починає свою традиційну колонку нового випуску «Маршруту №1» головний редактор Лариса ІВШИНА. Саме подільське місто Бар — у центрі уваги команди креативного глянцю в серпні.

«Велична історія відчувається скрізь — у вуличках, алеях, храмах і музеях. І якщо ви хочете знати, як це жити по-БАРськи, то приїздіть до Бара. Двері «ідеального міста» Бони Сфорци завжди відкриті для туристів і гостей. Завітайте до Бара хоча б на кілька днів, і він вас не відпустить... або змусить повертатися знову і знову», — говорить міський голова Барської ОТГ Артур ЦИЦЮРСЬКИЙ.

Тож ми розповімо не тільки про всі архітектурні й природні перлини краю та тих історичних діячів, якими пишається місто. А й про AppleBar, тобто Бар як «яблуневу гілку Поділля», і про місцевого чемпіона, 21-річного Олександра Казіка, який цього року став наймолодшим біатлоністом, який виграв «срібло» на паралімпіаді. І про стильний фестиваль «БарРокКо», в якому поєднані сучасна музика і класика. І, звичайно, про місця особливого затишку для туристів: їм садиби Барського району пропонують режим оф-лайн, домашню їжу, тишу та... нові навички. До речі, чи знали ви, що саме в Барі працює найбільший культурно-освітній заклад польської меншини в Україні?

Про це та багато іншого читайте в журналі «Маршрут №1. Бар», який можна замовити просто зараз на сайті (так само, як і інші випуски нашої «золотої» серії глянців «Малі Великі міста України»), а також в кіосках преси вже цієї п’ятниці. Або ж —  замовляйте його за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23.

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0