Немає людини, яка б не любила свободу; але справедлива людина вимагає її для всіх, а несправедлива – лише для себе
Карл Людвіг Берне, німецький публіцист і письменник, поборник емансипації євреїв.

Подарунковий набір "Екстракт"

320
Ціна 250 грн

«Екстракт 150» (у двох томах)

Двотомником знакових статей «Дня» ми спробуємо вивести на ваш, наші уважні читачі, суд своє скромне уявлення про те, що все ж таки Україна могла мати іншу долю. Нам не хотілося б, аби ці книги звучали як докір. Мовляв, ми ж вам казали... Але тепер ви маєте значно більше підстав для глибшого розуміння найновішої української історії.

Ви тримаєте в руках «екстракт» «Дня». Стовідсотково натуральний продукт. Екологічно чистий. «Вирощений» на дружніх до українського середовища помислах та діях. Аби пам’ятати. Повторювати. Розвивати.

Гортати книжку

 

«Екстракт +200» (у двох томах) з’явився як необхідність продовження вдумливої розмови газети «День» зі своїм читачем про те, з яких історичних обставин вийшло українське суспільство і до яких наслідків призводить хронічне «прогулювання» уроків історії. 

Серед авторів знайдете добре знані імена - Івана Дзюби, Юрія Щербака, Оксани Пахльовської, Станіслава Кульчицького, Володимира Панченка, Петра Кралюка... Ця книга буде цікавою тим, хто читає «День», і корисною для тих, хто вперше знайомиться з газетою.

Гортати книжку

 

Друзі, хто ще не встиг придбати подарунковий набір "Екстракт" з "Бібліотеки газети "День" - робіть замовлення вже зараз!

250 грн
0
1
0
0