Минуле й теперішнє — наші засоби, лиш майбутнє — наша мета.
Гюстав Флобер, французький прозаїк-реаліст, один з найбільших європейських письменників XIX ст.

Подарунковий набір "Екстракт"

320
Ціна 250 грн
1

«Екстракт 150» (у двох томах)

Двотомником знакових статей «Дня» ми спробуємо вивести на ваш, наші уважні читачі, суд своє скромне уявлення про те, що все ж таки Україна могла мати іншу долю. Нам не хотілося б, аби ці книги звучали як докір. Мовляв, ми ж вам казали... Але тепер ви маєте значно більше підстав для глибшого розуміння найновішої української історії.

Ви тримаєте в руках «екстракт» «Дня». Стовідсотково натуральний продукт. Екологічно чистий. «Вирощений» на дружніх до українського середовища помислах та діях. Аби пам’ятати. Повторювати. Розвивати.

Гортати книжку

 

«Екстракт +200» (у двох томах) з’явився як необхідність продовження вдумливої розмови газети «День» зі своїм читачем про те, з яких історичних обставин вийшло українське суспільство і до яких наслідків призводить хронічне «прогулювання» уроків історії. 

Серед авторів знайдете добре знані імена - Івана Дзюби, Юрія Щербака, Оксани Пахльовської, Станіслава Кульчицького, Володимира Панченка, Петра Кралюка... Ця книга буде цікавою тим, хто читає «День», і корисною для тих, хто вперше знайомиться з газетою.

Гортати книжку

 

Друзі, хто ще не встиг придбати подарунковий набір "Екстракт" з "Бібліотеки газети "День" - робіть замовлення вже зараз!

250 грн
0
1
0
0