Минуле й теперішнє — наші засоби, лиш майбутнє — наша мета.
Гюстав Флобер, французький прозаїк-реаліст, один з найбільших європейських письменників XIX ст.

Подарунковий набір "Сестра моя, Софія…+ "Корона або спадщина Королівства Руського" + Календар на 2019 рік

450
Ціна 360 грн
1
Мова: 
українська

«Сестра моя, Софія…»

Не зрідка трапляється так, що направду близька, цікава і вельми важлива для українців країна, а з нею й унікальна, неповторна культура та історія цієї країни, впродовж цілих поколінь лишається мало відомою. Яскравим прикладом є наша південна, православна, слов’янська сестра — Болгарія.

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

 

"Корона або спадщина Королівства Руського" 

Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» – це звернення до минулого з позиції сучасності. Це – матеріал для творення проекту майбутнього. Це – нагода для кожного громадянина усвідомити, що його участь в житті держави не обмежується лише виборами. Наша книга в найширшому історичному контексті розкриває проблему відповідальності еліти та народу. 
 
Ваші стереотипи будуть зруйновані! Ви відчуєте свіжість і новизну нашої спільної історії. 

 

Календар на 2019 рік

Новий календар «Дня» – для людей з фантазією

Постійні читачі нашої газети добре знають і чекають на малюнки Анни Гаврилюк, які з’являються на шпальтах «Дня» щоп’ятниці. Дехто навіть колекціонує ці маленькі витвори мистецтва, вирізаючи їх з газети. І це не дивно – стильні роботи художниці сповнені тепла і доброти.

Тож ми продовжуємо робити ексклюзивні календарі на 2019 рік від газети «День», щоб вони цілий рік тішили ваш зір.

Замовляй вже зараз!

360 грн
0
0
0
0