Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

Подарунковий набір - з «Днем» на дивані (подушка 40*40 см, листівка, крафтовий пакет)

Ціна 300 грн
2
Формат: 
40х40х40 см

Для комфортного відпочинку ми підготували ексклюзивний новорічний сувенір

Розкриваємо інтригу – нашим суперособливим сувеніром «під ялиночку», крім календаря, є… подушка! Цього року всім нам бракувало позитивних вражень та приємних подій, тож «День» намагався компенсувати це – через оптимістичні історії, проєкти, розповіді про світлих людей. Ми намагалися виробляти позитив і саме таким зробили наш сувенір, який допоможе почуватися комфортно й затишно. На дивані – з «Днем» або нашими книгами. І такий відпочинок аж ніяк не назвеш пасивним – наша газета та вся Бібліотека спонукає міркувати та рефлексувати, шукати та знаходити відповіді як на актуально-життєві, так і на глобальні питання буття.

Особливий орнамент гобеленової подушки, як і обкладинка до календаря «Дня»-2021, – витвір художниці Анни Гаврилюк. На зображення такого упевнено-умиротвореного «бичка», що стане символом наступного року, її надихнули зразки української витинанки. Справжнє втілення наших глибинних національних кодів.

Поспішайте замовити незабутній новорічний комплект – їхня кількість обмежена! До комплекту входить власне подушка (розмір 40*40 см, матеріали – гобелен, синтапон), крафтовий пакет та вітальна листівка від «Дня». Вартість такого «м’якого щастя» – лише 300 гривень.

Придбати сувенір для себе або тих, кому хочете подарувати особливу турботу, можна просто зараз на цій сторінці або в редакції газети: 03115, Київ-115, пр-т Перемоги, 121-Д, тел. (044) 303-96-23, E-mail: amir@day.kiev.ua

 

300 грн
1
0
0
0