Всяка денаціоналізація зводиться до поганого виховання, до моральної недуги...
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф

Серія «Підривна література» (15 книжок). Електронна версія

Ціна 90 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2013
Кількість сторінок: 
1136
Формат: 
AZW3, EPUB, MOBI

Уже одинадцятий рік поспіль до Львівського Форуму видавців «День» у рамках свого бібліотечного проекту видає новинку. Цьогоріч – «Підривну літературу». Це – серія, яка складається із 15 «захалявних» книжечок.

«…Складається таке враження, що сумнозвісний Берлінський мур (духовний) ще існує, ще стоїть – просто він «переїхав» на наші терени й тут таки, у рідній державі, розділяє два світи: світ вільної дії та вільної думки й світ віджилих рабських догм та стереотипів, - говорить головний редактор «Дня» Лариса Івшина, за чиєю редакцією вийшла серія «Підривна література». –  А якщо пригадати, що, власне, сам Берлінський мур не було ніким підірвано, а було розібрано буквально по цеглині мільйонами людей, які були готові це зробити у потрібну мить. То світоглядне завдання, котре стоїть перед демократичним сегментом українського суспільства, можнас формулювати так: підривати «бункери» віджилого мислення, вивільняти думки людей і бути готовим до того моменту, коли випаде такий шанс і цілком можливо, доведеться розбиратисвій «Берлінський мур» всередині України (всередині кожного нас!)... »

Перелік електронних версій книжок із серії «Підривна література»:

 

«Підривна література» - це фактично тематичне та ідейне продовження серії «Бронебійна публіцистика», виданої торік. Можна сказати, що друга є своєрідним підсиленням першої. І навпаки. Інакше кажучи, для отримання внутрішньої свободи потрібне прочитання їх обох. Бо якщо порізно, то це значитиме, що якісь із хронічних хвороб суспільства можна пропустити. Рабство – захворювання комплексне.

Дизайн нашого нового видання, як і все у «Дні», сповнений багатьох смислів. Червоно-зелені кольори на обкладинках 15-ти книжечок густішають і визрівають, викликаючи апетит до читання та переосмислення. А смужка декоративних літер у дещо революційно-мілітаристичному дусі, заквітає врешті зовсім не мілітаристичними маками, нагадуючи нам про «М’яку силу».

90 грн
1
0
0
0