Пристрасть до перемоги палає в кожному з нас. Воля до перемоги — питання тренування. Спосіб перемоги — питання честі.
Маргарет Тетчер, прем'єр-міністр Великої Британії (від Консервативної партії) у 1979–1990 роках

«Сестра моя, Софія…» - болгарською мовою

Ціна 200 грн
2
Рік видання: 
2020
Кількість сторінок: 
504
Формат: 
20,7х15,3х3,7
Обкладинка: 
тверда
Вага: 
530 гр.

Не зрідка трапляється так, що направду близька, цікава і вельми важлива для українців країна, а з нею й унікальна, неповторна культура та історія цієї країни, впродовж цілих поколінь лишається мало відомою. Яскравим прикладом є наша південна, православна, слов’янська сестра — Болгарія.

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

«Українсько-болгарська історія символічно нагадує історію двох сестер – наших народів. Ворожі сили століттями працювали на те, щоб насильно розлучити їх в «дитинстві», виховати в спеціально викривленому світі. Але через багато століть у нас випав шанс знайти одна одну. Щоб знову поріднитися нам потрібна спільна мова, ми повинні більше знати», - Лариса Івшина, головний редактор газети «День» (уривок з передмови до книги «Сестра моя, Софія…»)

Для газети «День» вже давно стало традицією випускати вишукані аксесуари. Все почалося з історії об’єднання брендів Лілії Пустовіт та Павла Макова, які створили хустку до 15-річчя газети «День». Серію «Підривна література» та минулорічний бестселер «Повернення в Царгород» також супроводжували ексклюзивні авторські хуски та шалики від талановитої художниці Анни Гаврилюк. 

Отже, починаємо з Аз..!
Супер таємниці та інтригуючі паралелі!
Ваш «День»

200 грн
Каталог: 
1
0
0
0