Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Скринька скарбів "Дня"

Ціна 250 грн
1

До 20-річчя нашого видання ми підготували неймовірний подарунок – скриню скарбів «Дня»…

Сьогодні українцям потрібні прості приводи для радості – щоб легше долати виклики, з якими вони щодня стикаються. І ми хочемо, щоб ця скринька стала таким джерелом радості. Сподіваємося, нам вдасться досягнути мети, адже зміст нашого дарунку надзвичайний! Насамперед, йдеться про 100 листівок: 30 кращих світлин нашого фотоконкурсу, 25 карикатур Анатолія Казанського і п’ять – Віктора Богорада, 15 кращих малюнків «Дня» і 15 – присвячених «Маршруту №1» нашої художниці Анни Гаврилюк, а ще – десять знакових перших шпальт газети.

Додайте до цього «королівський» олівець (з власне короною та побажанням від Лариси Івшиної), мольберт і… насіння чорнобривців з села Нагуєвичі. Останній компонент нашої скриньки має особливий зміст: насіння зібране в музеї-садибі Івана Франка 2016-го року, коли Україна відзначає 160-річчя Каменяра. На мішечку з насінням напис: «Посіємо – зійде…!» - під таким гаслом ми працюємо.

Важко уявити наш подарунок у всіх деталях. Втім, це той випадок, коли краще не напружувати фантазію, а замовити нашу скриню і просто оцінити її наживо. 

250 грн
0
0
0
0