Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

У Миколаєві пройшов фестиваль Muromets Fest

24 березня, 2019 - 13:36

У суботу в Миколаєві на головній площі міста - Соборній - пройшов фестиваль Muromets Fest, в якому взяли участь найсильніші люди України та світу Василь Вірастюк та Сергій Конюшок, а також багато інших відомих силачів.

Проводив захід і розважав миколаївців відомий шоумен Андрій Джеджула. Площа умовно була поділена на кілька тематичних зон, де було як подивитися на турнір силачів, так і самим спробувати свої сили з піднімання або штовхання «заліза». Усі охочі мали змогу позмагатися в перетягуванні каната. Пройшов турнір з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На сцені виступили танцювальні та музичні колективи міста.

Експерт Національної книги рекордів Віталій Зорін зафіксував рекорд з перетягування вантажівок - 34 тонни 490 кілограмів двоє силачів Руслан Петруня та Денис Дубровський протягли на 20 метрів за 46,16 секунди. Приєднатися до великої доброї справи закликав городян рекордсмен GUINNESS WORLD RECORDS Олег Тягнизуб, який 23 березня встановив новий рекорд із підняття вантажу зубами - 200кг (шість гир по 32 кілограми).

Засновниця фестивалю Юлія Курохтіна розповіла історію Іллі Муромця, подякувала миколаївцям за активну участь і підтримку богатирів та висловила надію, що після проведеного разом з найсильнішими чоловіками України дня, отриманого заряду емоцій і оптимізму миколаївці надихнуться силою звершень на добрі і великі справи.

Крім того, під час фестивалю пройшов збір коштів для обласної дитячої лікарні.

Юрій Кошковський, Миколаїв, фото автора

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ