Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Папа Римський побажав миру й добра у новому році

1 січня, 2020 - 16:20
Фото Reuters

Папа Римський Франциск з нагоди Всесвітнього дня миру привітав учасників різних ініціатив на користь миру, волонтерів і миротворців у гарячих точках та закликав не втрачати надію на мир.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Усім, віруючим і невіруючим, бо всі ми є братами й сестрами, бажаю ніколи не переставати надіятися на світ миру, який слід день за днем спільно будувати», - сказав понтифік.

Він звернувся до всіх, хто зібрався на площі Святого Петра або долучився до них через засоби комунікації, та побажав миру й добра у новому році.

Франциск адресував окреме вітання учасникам маршу «Мир на землі», який у різних куточках світу, зокрема й в Україні, організувала Спільнота святого Егідія.

Папа Римський також згадав численних волонтерів, які працюють "у місцях, де мир і справедливість перебувають під загрозою", та військових, які здійснюють миротворчі місії в зонах конфліктів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ