Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

В Україні 1 березня розпочали автоматичний перерахунок пенсій, - Мінсоцполітики

1 березня, 2021 - 13:29
Фото з архіву "Дня"

У Міністерстві соціальної політики України повідомили про розпочатий 1 березня автоматичний перерахунок пенсій.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

"1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені відповідно до закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (з числа військовослужбовців строкової служби), "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", - йдеться в повідомленні.

Очікується, що пенсії підвищаться у 8 млн осіб у середньому на 308 грн. Водночас, якщо після перерахунку розмір пенсії зростає, то таке підвищення не може бути меншим ніж на 100 грн.

Крім того, підвищено мінімальну пенсійну виплату з 2 тис. 100 грн до 2 тис. 200 грн для пенсіонерів, які мають страховий стаж тривалістю в жінки 30 років, у чоловіка - 35 років.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ