Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Рибак запропонував розглянути зміни до Конституції

1 квітня, 2013 - 11:24

До порядку денного сесії Верховної Ради України пропонується включити законопроекти про внесення змін до Конституції України. Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Рибак.

На погоджувальній раді в понеділок він зазначив, що пропонується включити до порядку денного "​​зміни до Конституції України, що стосуються повноважень Рахункової палати та недоторканності народних депутатів та інших посадових осіб".

Народні депутати також планують у четвер розглянути в другому читанні проект постанови про призначення чергових виборів депутатів Київради та міського голови Києва.

За словами В.Рибака, проект постанови буде розглянуто, "якщо, звичайно, це питання буде на належному рівні підготовлено".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ