Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

«Нафтогаз» закликає не затягувати з завершенням опалювального сезону

1 квітня, 2016 - 15:02
Фото: minenergo.com.ua

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" закликає органи місцевої влади не затягувати з завершенням опалювального сезону у зв'язку з потеплінням.

Про це повідомила прес-служба держхолдингу.

"У зв'язку з істотним підвищенням середньодобової температури в останні дні, "Нафтогаз України" вітає ініціативу Київської міськдержадміністрації щодо завершення опалювального сезону на наступному тижні. "Нафтогаз України" також рекомендує іншим органам місцевої влади прийняти аналогічні рішення якомога швидше, якщо це дозволяють поточні погодні умови в регіоні", - зазначено в повідомленні.

НАК також просить бюджетні організації та ОСББ розглянути можливість відключення від опалення за власною ініціативою.

"Такий крок дозволить не тільки зберегти ресурс природного газу, а й помітно заощадити кошти власників житла і юридичних осіб", - відзначили в компанії. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ