Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Зеленський зробив заяву щодо індексації пенсій

1 квітня, 2020 - 22:19
Фото ОПУ

Днями народні депутати проголосують за зміни до бюджету, що дозволять здійснювати індексацію пенсій та впроваджувати інші ініціативи.

Про це у своєму відеозверненні сказав Президент України Володимир Зеленський, передає УНН.

“Сьогодні відбулось засідання уряду, на якому прийнято кілька важливих рішень. Дякую за підтримку ініціативи про щомісячну доплату в розмірі 500 гривень людям, старше 80 років. Розуміємо, що це не ідеал, але людям стане трішечки легше. Ще хочу відзначити рішення про виплату в цьому місяці 1 тис. грн тим громадянам України, які мають пенсію менше 5 тис. грн. А також певним вразливим категоріям населення. Важливою є і запланована на 1 травня 2020 року індексація пенсій. Всі ці ініціативи потребують ухвалення змін до державного бюджету України. Я впевнений, що народні депутати України найближчими днями проголосують за ці зміни і не заберуть у людей таку дуже важливу підтримку”, - сказав Зеленський.

Нагадаємо, уряд підтримав надбавки пенсіонерам у зв’язку з COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ