Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

У Львові відбудеться велопроменад "Батяри на роверах"

1 травня, 2017 - 19:58
Фото з архіву "Дня"

Охочих переїхатися на двоколісних Львовом запрошують 6 травня о 14.00 на площу Музейну – тут, поблизу церкви Пресвятої Євхаристії (монастир домініканців), відбудеться реєстрація учасників.

До заїзду допускаються будь-які міські велосипеди. Однією з умов участі у променаді є певний дрес-код, а це означає, що вітається передовсім одяг у стилі початку минулого століття.  Також, за бажанням, панни і пані зможуть зробити ретро-зачіски, а пани – підстригти вуса та бороди, якщо, звичайно, такі є в наявності. 

Кожен із роверистів отримає пов'язку з індивідуальним номером, завдяки якій згодом матиме змогу взяти участь у лотереї, відтак – шанс виграти вінтажний велосипед. Як повідомляють організатори заходу на своїй сторінці у Фейсбуку, це буде  голландський Batavus Flying Dutchman випуску початку 1970-х, «що підійде як кобіті, так і пану».

Початок велопроменаду – о 16.00. Маршрут пролягатиме центральною частиною міста.

Після розіграшу лотереї і вручення щасливчику Batavus Flying Dutchman, організатори визначатимуть переможців у номінаціях «Найкращий велосипед», «Найкращий жіночий образ», «Найкращий чоловічий образ», «Найкращі вуса» та «Найкраща борода». Подарунків, обіцяють, не бракуватиме.

У Львові такий ретро-захід відбуватиметься вже вчетверте й органічно вписується у канву загальноміських свят з нагоди Дня міста.

Нагадаємо, що цього року Львів святкуватиме 761-ші уродини.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото з архіву "Дня"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ