Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Ціле покоління українських дітей росте під вибухи снарядів, - Єрмак

1 червня, 2020 - 19:28
Фото: Reuters

На Донбасі лише за початок 2020 року від обстрілів постраждало десятеро дітей.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook  керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Міжнародний день захисту дітей.

«Ціле покоління українських дітей на Донбасі росте під вибухи снарядів. Понад 400 тисяч дітей щодня прокидаються під загрозою потрапити під обстріли або підірватися на міні. За нашими даними, лише з початку цього року постраждали від обстрілів десятеро дітей. Саме тому ми прагнемо, аби на українській землі настав мир», – повідомив Андрій Єрмак.

За його словами, українська сторона постійно вимагає припинення обстрілів, прискорення розведення військ і розмінування. Не менш важливим завданням української влади є й допомога найбіднішим сім’ям.

«Діти найбільше страждають від світової економічної кризи, яка розпочалася з поширенням пандемії та запровадженням карантину. За розрахунками Дитячого фонду ООН, в Україні майже кожна друга сім’я з дітьми потрапить у важке фінансове становище. Ми також добре розуміємо завдання влади у напрямках освіти й охорони дитячого здоров’я. Карантин погіршив доступ дітей до навчання. Особливо це стосується тих сімей, які не мають доступу до Інтернету», – зазначив він.

Керівник ОП зауважив, що це відповідальність кожного – від уряду до конкретних чиновників, учителів, лікарів і, звичайно, батьків.

«А найбільше діти потребують, щоб їх любили. Перефразую відомий вислів: лише діти, яких люблять, стануть дорослими, які спроможні любити», – переконаний Андрій Єрмак.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ