Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини
Ярослав Стецько, один із провідників українського національно-визвольного руху

Компанії США виступили на підтримку протестувальників

1 червня, 2020 - 22:08
Фото: Reuters

Американські компанії зазвичай намагаються триматись осторонь політичних процесів, але тепер фірми банківської сфери, ІТ, галузі розваг, виступили на підтримку протестів проти брутальності поліції, що відбуваються у США.

Про це пише Голос Америки.

«Мовчати означає брати участь, - написала компанія Netflix, - наш обов‘язок перед нашими чорношкірими учасниками, співробітниками, творцями та митцями - говорити».

Google на своїй основній сторінці розмістив: «Ми підтримуємо рівність рас і тих, хто її прагне».

Twitter змінив свій акаунт на гештег з написом «Чорні життя мають значення».

Керівник компанії Microsoft Сатья Наделла закликав співробітників компанії «приєднуватись до мене і до всіх у команді вищого керівництва у просуванні змін у нашій компанії, наших громадах та загалом у суспільстві».

«Расизм продовжує породжувати так багато болю і потворності в нашому суспільстві», - написав виконавчий фінансовий директор Citibank Марк Мейсон.

Nike випустив відео на підтримку вимог протестувальників: «Не ігноруйте расизм. Не сприймайте, коли забирають життя невинних. Не шукайте виправдань».

Конкурент Nike Adidas поширив повідомлення компаніях в соцімережі.

Як повідомляє Голос Америки, асштабні акції протестів тривають у США через смерть Джорджа Флойда. В багатьох містах загалом мирні протести згодом набули насильницького характеру, надходили повідомлення про підпали, розбиті вітрини, пограбовані магазини. Намагаючись відтіснити протестувальників поліція застосовувала сльозогінний газ.

В низці міст, влада запровадила комендантські години. Лос-Анделес, Чикаго, Маямі, Детройт, Сан-Франциско та Філадельфія - серед 40 міст, які запровадили заборону на акціях протесту після настання темряви. Губернатори Техасу та Вірджинії запровадили надзвичайний стан.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ